• deli yurek gibi birsey. gerci onu da seyretmedim ama o zamanlar facebookda kuşçu diye bir adamin sikik aforizmalarina maruz kalirdim.

dolayisiyla ezel denen dizi benim icin kuşçu gibi birsey
  • capsler sayesinde zaten izlemiş kadar olduk
  • hatırladığım tefo diye bir adam vardır kerpeten alinin sağ kolu bence dizideki en iyi oyuncudur.
  • ramiz denen mafya babasının özlü sözlerinin paylaşılması.
    (tuncel kurtize saygım var konu o değil)

maalesef bundan fazlasını bilmiyorum.

bir de bu karakterler nedense hep babacan gösteriliyor,kadınlar çok ahlaklı,adamalar çok delikanlı.
    sonra ülke neden bu halde neden ahlak,kanun yok diye dert yanıyoruz.
  • bir adam var eskiden bi iş yapıyormuş şimdi farklı bi iş yapıyormuş. bir de bir kız var sanırım onu paylaşamıyorlar.
  • ezel ne?
  • ezel kadın mı yoksa erkek karakter mi ben hala ordayım .
  • o yılllar baraj şantiyesinde çalışıyordum. aslında dizi izlemek için en uygun şartlara sahiptim ama işte ilk 3-4 bölümü kaçırdım. sonra dedim netten bakayım 3-4 bölüm yetişince tv den devam ederim. dizi final yaptığında hala o 3-4 bölümü izlememiştim şimdide başlayacağımda işte o yeni diziye baslarken o kim bu kim şu kim kısmını sevmiyorum. son dizi hevesimide zamanında behzat ç. yi izleyip tekrarınıda 4-5 kere yaptıktan sonra bitirdim sanırım.
  • hiç izlememiştim ve çıktığı dönemde hiç merak etmemiştim.
    bu aralar youtube mecrasında videoları sürekli çıkıyor, bir bakayım dedim sadece ramiz dayının eski dönemlerini gösteren videoydu izlediğim. baya beğendim ben açıkçası, neden izlememişim acaba.
hesabın var mı? giriş yap