şükela:  tümü | bugün
  • bir gönül vardı bende henüz aşkı tatmamış adlı eseri çağrıştıran kimsedir. mesaj lambasını yakan bazı işlemler de başına hiç gelmemiştir.

eserin cover'ını da yapayım da tam olsun :

bir hesap var ki bende, henüz mesaj yanmamış
    tertemiz entryleri başlıktan hiç taşınmamış.
    arzu duymuş güzele, zirveye katılmamış,
    onlarca entrysinden backup bile almamış.
  • buyuk bir olasilikla mars gezegeninde yasayan, aradaki uzun mesafe nedeniyle mesajlar ona ulasamadigi icin kendini dislanmis hisseden yazardir.
  • kafası rahat olan sözlük yazarıdır.
  • durduk yerde bir takım zavallılardan "mal mısın? ", "hadi be, geri zekalı" , " salak salak yazma" gibi nezaket yoksunu mesajlar almaktan bin kat daha iyi durumda olan sözlük yazarı.
  • bunun tam tersi vardır bi de. hep mesaj atan sözlük yazarı. bu benim lan. bi entry'e gülmesem de, tebessüm etsem bile "ahahah çok komik yarıldım" diye msj atıyorum insanlara. biri doğurmuş "allah analı babalı büyütsün" diye mesaj atıyorum. biri göreve başlamış "hayırlı olsun" yazıyorum mesaj olarak. biri ilk maaşını almış "gözünaydın" yazıp gönderiyorum. biri evlenmiş "bi yastıkta kocayın" diyorum. lan ya çok hızlı koştum şimdi tek başımayım, ya da çok geride kaldım ondan tek başımayım. acaip yalnız mı oldum yoksa. herkese msj atıyorum yaa..

biri sevgilisinden ayrılmış.. hassktir bunlara hiç bulaşmıyorum. çünkü bunlar cevap yazıyorlar. olmuyor.
  • arada kaynayandır.. kimsenin dikkatini çekememiştir. ya da sadece keskin olan yorumu değil de olması gereken yorumu yapmıştır.. onaylanması bile abes olmuştur..
  • şanslı pislik. hiç mi fişlenmemiş be. '' laf taşımak gibi olmasın ama bilmem ne numaralı entry'niz tanım, tanım devamı, örnek, alıntı ya da bkz değil gerekçesi ile ispiyonlandı.'' kader bi bizim yüzümüze gülmedi. yuh anasını.
  • pipisi vardır
  • çok sıradan şeyler yazandır. olay yaratmaz. gündeme oturmaz. kimseyi eleştirmez. genel geçer olarak tabir edilen görüşlerin haricinde fikir belirtmez. (bkz: bla bla bla)

belki hiç entry girmiyordur?