şükela:  tümü | bugün
  • renksiz göz mu varmış? kahverengi de renk yesil de ezmeyin bizi diye durumdan siyrilirim.
  • ne gariptir ki hiç bir sevgilimin dahil olmadığı grup.
  • hiç sevgilisi olmayan insanları düşünerek mutlu olması gereken insan.
  • ışık koşullarına göre rengi değişen gözlerin büyüsünü kaçırmış insandır. hiç ummadığın an o gözlerde kaybolabilirsin, dipsiz düşünceler yaşatır.
  • şu bütün gözler renkkkkkk manasızlığını bi kenara bırakırsak arkadaşlar renkli göz kalıbı jenerik 1 kalıp neyi kast ettiğimizi biliyosunuz çünkü dilimiz böyl

herhangi bir şeyin büyüsünü kaçırdığımı düşünmüyorum hiç renkli gözlü sevgilim olmadı
    hoşlantım da olmadı
    ooofff taş gibi kalpli göz kalpli göz'üm bile olmadı
    renkli göz fizikselde sevmediğim 1 detay
    aşık olup ciğerlerimi kusacağım öbüşeceğim sevişeceğim biri değil de büyükbabamlarım babamlarım dayımlarım ve onların çocuklarıymış gibi sanki
    akrabayız lan biz :(

acayip mavi gözlü adam ayy benim kardeşim de böyle acayip mavi gözlü ^-^ dedikten sonra kendisine sevgili olmamı beklemiyodur muhtemelen çünkü artık o da bi kardeş niye bilmiyom

ben kopppkoyu gözler seviyorum sanki orada iki tane böcek besliyomuş gibi
  • başlığı görünce durup düşündüğüm ve dehşete kapıldığım gerçeklik. cidden hiç olmamış renkli gözlü sevgilim. ne üzücü, ne acı verici.
  • hiç sevgilisi olmamış insandan yine şanslı insandır, adamlardaki derde bakın
    (bkz: derdiniz sikeyim)