• gizli gunlugune ulastigim kadindir.

sevgili sozluk,

ben hic sevgilisi olmayan kadin. hic sevgilisi olmayan erkekle tanisip 1 metre hic santim bir yuva kurmak istiyorum ama sen hic turke benzemiyorsun denilmemesini diliyorum. hic agda yapmayan kizlardan degilim ama hic arkadasim yok. bazen kendimi hic badisi olmayan yazar gibi hissediyorum. hic bana bakma sevgili sozluk, sen hic beklenmeyen tiplerin manyak gitarist cikmasina inanabiliyor musun? tamam belki hic bir bok beklemeyen kiz modeliyim ama hic begenilmeyen hatunun birden guzellesmesi olamaz mi? aman canim hic calismadan 100 almak oldum olasi benim isimdi sevgili sozluk. acaba hic sevgilisi olmayan erkek, hic cosmopolitan okumamis kadin olabilir mi? neyse sevgili sozluk gordugum kadari ile erkek-kadin entarileri dikilmese sen de hicmissin? seni de bir sey sanmistim. en iyisi hic degismeyen reklamlari izlemeye devam edeyim.
  • dogru erkege rastlamamis, belli bir sevgiili iliskisi olmamis , flort . ilk heyecan , ilk el tutmalar gibi ask sirinliklerinden bihaber, olasi sevgili adaylarini ilk hamlede oyun disi birakip
    daha cok sadece gunu kurtarmakla ugrasan kadindir
  • şanssız kadındır. bir erkekle hiç ilişkisi olmamış kadından farklıdır. birlikte olduğu erkekler olmuştur. birlikte hoşça vakit de geçirmiş olabilir. ama yüzünü yıkayıp geçmişine baktığında, sevgili kavramının içini doldurabilecek bir insana rastlamadığını, yaşadıklarının biraz kendini kandırmak olduğunu biraz da hayatın ona kötü bir oyun oynadığını gören kadındır. birçok erkekle çıkan, birlikte vakit geçiren, ele ele dolaşan ve zamanında sevgilileri olduğunu düşünen birçok kadın günün birinde, ya gerçek bir sevgiliye rastlayarak, olumlu şekilde, ya da yaşadıklarını tartmak zorunda kalarak, olumsuz şekilde bu gerçekle yüzleşir. aslında, kadınların çoğu, ilişkiler yaşar, hatta evlenir, tabiri caizse çoluk çocuğa karışır, ancak düşündüklerinde, yoktur hayatlarına giren gerçek bir sevgili. günümüz şartları düşünüldüğünde kadınların çoğu bu genellemeye farkında olsalar da olmasalar da dahildir. gerçek anlamda sevgilisi olanlar ise, şanslıdır, görmektedir artık gerçekleri.
  • hiç sevgilisi olmayan kadın öbeği, bir süreci işaret eder, geçmiş, bitmiş bir dönemi değil. dolayısıyla, bu kadın ne yaparsa yapsın hiç sevgilisi olmuyordur, olamıyordur. hayatı boyunca olmamıştır, şu an da olmuyordur anlamında...
  • var boyle bi$iii, bu kadinlarin kimileri genelde artik yasi 35 i gecmis ve ailenin son yada tek kiz cocugu olup anne ve babasina bakmakla kendini yukumlu hissetmis ve bu uurda bi nevi kendini feda etmis insanlardir. koyde de rastlanir bunlara kentte de..
  • 25 yasinda daha once sevgilisi olmamis erkeğin* yanında hiç de sırıtmayacak olan kadın.
  • öncelikle "çirkin" değildir. çünkü güzide ülkemizde bir kadının sevgili bulabilmesi için nefes almasının yeterli olduğu kanaatindeyim.

türkiye'de yaşayan bir kadının sevgilisi yoksa, bilin ki bir sebepten dolayı kendisi istemiyordur.
  • olası erkeğin , sevgili olabılme arefesinde erkekle dısarı cıkılırsa ; en komık hallerı burada ortaya çıkar :
    erkek , boyle kadınlarda 2 beden buyuk ayakkabı gıbıdır. yanyana yururken yalpalar, kadın elele tutusmamak için ellerini cebe atar ,cantasını tutar , yanyana yurume mesafesını ayarlayamaz . kapı tutuldugunda once erkegın gecmesını bekler, sankı adam evlıymıs psıkolojısıne gırer, bırı gorecek , laf edecek endisesi yasar , kusun basını saga sola cevırme açısıyla basını cevırıp rahatsız tavırlar sergıler, sankı herkes 2 beden buyuk olan ayakkabısına bakıyormus gıbı herkesın bakısından rahatsız olur, en tenha koselere cekılmek ıster .erkek yanındayken elını ayagına nereye koyacagını sasırır. lokantadaysa hele sessiz bir yerse garsonun bakıslarından rahatsız olur , gulumsemesı sahtedır .erkek onu yanlıs anlayacak dıye (onu cıddıye almadıgını gostermek ıcın) ya abartılı cumleler kurar ya da olabıldgınce sessızdır
    ılk dıyecegı sey hadı sınemaya gıdelımdır .cunku genelde" hadı eve gel sevıselım "e programlıdır. bunun dısındakı her dogal harekette arıza verır.
  • (bkz: hiç mi yok)
hesabın var mı? giriş yap