şükela:  tümü | bugün
  • "lan olm mutlaka vardır da sen bilmiyosundur" a inanmasa da içinde hep bir umut taşıyan erkektir. ta ki erkeklerin 30 yaş sendromuna kadar.
  • sevildiği an, kaçar. alışmadık kıçta don durmaz.
  • sevilmemeye o kadar alışmıştır ki, onu gerçekten seven biriyle karşılaşınca, onu hiç sevmemiş tanıdık kollara vurur kendini.
  • --- üşür. evet, bildiğiniz üşür. sadece bedeniyle değil, ruhuyla üşür üstelik. sevilmemek zaten kişiyi psikolojik olarak yaralar da, bir de bunun üstüne - konumuz bir kadın tarafından sevilmemekse - o erkeğin epeyce derinlerinde sorunlar olur.

--- sevmeyi bilmez bu erkekler. beceremez de zaten. sevilmediğinden sevginin nasıl bir doygunluk yarattığını bilemez hiç. bu sebeple durmadan hayatındaki sözde ! kadınlara nasıl kötü davrandıklarını, nasıl ağlattıklarını vs vs vs anlatır dururlar.

--- okşanmaz bu erkekler. bir kadın elinin yüzlerinde dokunmasını hiç bilemezler. boynuna sarılan bir kadın olmaz, omuzlarına dokunan, belinde bir el olmaz hiç, anlayamazlar bu nedenle sarmaş-dolaş gezmenin sevincini.

--- gülmez bu erkekler. gülseler bile içlerinde bir yerlerde hüzün barındırırlar.

ve en önemlisi de ; can yakmak isterler , canları yandığı için...
  • sevildiğinde afallar.
    kendini seveni de mutsuzluğa mahkum eder.

(bkz: birlikte mutlu olunamayacak insanlar)
  • (bkz: 0 km)
  • benim.
    hiç bi kız tarafından sevilmeyen biriyim ben. nasıl bir duygu mu? aslında pek bi özelliği yok. sadece hiç bi kız tarafından sevilmediğinizin farkındasınızıdır. ve sevilmeyeceğinizi biliyorsunuzdur. o yüzden rahatlıktır biraz. ama özellşkle rakı sofrasında aklınıza gelirse bu özelliğiniz, isterseniz atom profesörü olun, tüm herşeyinizi anlamsızlaştırır. olm sizi kimse sevmemiş lan. özgüveni siken şeyler'de bir numaradır bu.
  • annesini hiç tanımamıştır.
  • sempatik eleman kesin.
    ömrü hayatım boyunca içinde bulunduğum hal. biri bana 50 bin lira verse sevildiğimi anlayacağım.