şükela:  tümü | bugün
  • millet, gazete okuduğunu, tetris oynadığını, uzun videolar ve hatta dizi izlediğini bile söylüyor. bunun sigara içeni, etrafındaki şişelerin yazılarını okuyanı, sevgilisiyle uzun uzun telefonda konuşanı da mevcut.

itiraf ediyorum; anlamıyorum.

hiç bir zaman da anlayamayacağım galiba. bir ben mi bu zevklerden yoksunum? bazen hayatta yalnız olduğumu düşünmeme yol açıyor bu mevzu.

en fazla 3 dakika sürmüştür benim için bütün işlemler.

1 - otur
    2 - taharet musluğunu aç
    3 - bırak
    4 - yıka
    5 - sil
    6 - elleri yıka
    7 - oh çek

diyorum ki şöyle çok büyük bir kaka bırakayım, sonra da ne bırakmışım diye izleyeyim, neden uzun sürdüğü üzerinde falan uzun uzun düşüneyim...

edit: vurun lan daha ölmedi
  • (bkz: hiç sıçmak)
  • 3 numaraya "taharet musluğunu yerleştir" yazmadığın için..
  • sıçmayı bir kaçış yolu olarak görmemekten ileri gelir.

misal bak gülten'e... mesaiye başlar başlamaz kayısıyı yiyip tuvalete koşuyor. dosyalar masasında öylece duruyor ama umrunda mı? çalışma saatine takıyor olmanın doruklarında o sıra. ya naci'ye ne demeli? akşamdan kalmayım ayağına bir girdi mi çıkmıyor ordan. yarım saat sıçar mı insan? sıçmaz... o da sıçmıyor, hatuna yazıyor, debeyi okuyor, belki ofisteki orta yaşlı dulun bacaklarını düşünüp tek öküzle tarla sürüyor...

sen şimdi gidip sadece sıçıyorsan, bundan keyif almadığını söylemen normal; keyif almasını bilmiyorsun ki...
  • (bkz: hiç vurun)