• benim.
    zaman zaman düşünürüm hala. adaylığımı koysam seçilir miydim acaba?
  • ben hep yeşilay kolunda olduğum için...
  • ezik tiplerdir bunlar genel olarak. ilkokul 2. sınıfta başladığım- 1. sınıfta dışarıdan müdahalelerle kaybetmiştim- başkanlık kariyerime 2 sene önce liseyi bitirene kadar aralıksız devam ettim. bu süreçte türlü saldırılara maruz kalsam da püskürttüm hepsini. özellikle son zamanlarda 195 cm boyuna ulaşmamla daha da kontrolüm altına aldım sınıfımı. liderlik içgüdülerim ve yöeticilik tecrübemle şimdi de hiç sınıf başkanı olmamış ezik tipleri yönetiyorum iş hayatımda. hayatı başarılarla dolu 195 cm boyunda bir z kuşağı olmakla gurur duyuyorum.
  • ben hiç aday olmadım.
    korkaktım o sıralar.. kimseyle konuşamaz..
    şimdi orta derece bi yönetici..
    ne garip..
  • çok kişiye hitap edilmek için açılmış başlık. "utanmasa hiç kainat güzeli seçilmemiş kadın" diye başlık açacak
  • bunlar yazar biz çaylağız iste
  • benim o, pısırık pasif birisiydim o zamanlar. şimdi ise pasif kalamıyorum. o zamanların eksiğini tamamlıyorum sanırım.
  • orta okulda bi ara olmuştum. ha kimse siklemiyodu orası ayrı.
  • ben küçüklükten beri insanlarla uğraşmayı, kimsenin derdini tasasını çekmeyi sevmem. o yüzden hiç adaylığımı koymadım. bir kere benim olmadığım bir gün yapılan seçimde kimse aday olmadığı için beni seçmişler, öğrenince ağlamıştım ben olmam diye. uzak durun lan benden pis insanlar.
  • ben
    hiç adaylığımı koymadım beni seçiceklerini düşünmediğim için..
hesabın var mı? giriş yap