şükela:  tümü | bugün
  • bu kadar giydirmeye ne gerek vardı ki. belki de henüz gözyaşlarının gravitasyona yenik düşmesine değecek bir 44+xx bulamamış erkektir.
  • bir kadın için de ağladım lisede beni sadece arkadaşı olarak gördüğünü söylediği için, sonraki zamanlarda yine uğraşmama rağmen bana lütfen beni anla dediği için.

    bir erkek için de ağladım hem de çok kez ormana gidip, gece yatağımda, tuvalette, kimsenin olmadığına ve gelmeyeceğine emin olduğum kapalı odalarda. gey olmadığını ve kendime çok yüklendiğimi söylediği için.

    insan aşıkken nasıl kendine yüklenip yüklenmediğini fark edebilir ki, nasıl "beni anla" denilip tamam bitti o zaman diyebilir ki? neden anlaması gereken kişi hep seven kişi oluyor ya da neden sevilen kişi de kendine biraz dert edip bunu yüklenmiyor üstüne? basit değil bunlar, keşke olsa.
  • ya ruh hastasidir ya da en uç ihtimalle (!) anasi - bacisi daha olmemistir. kadin erkek farketmez, insan denen canli yaratik ota da boka da kadina da erkege de aglar. ego kokan bir baslik gibime geldi. erkek adam eşşek gibi aglar.