şükela:  tümü | bugün
  • etrafımızda çok yüksek oranda bulunan erkek türüdür. dikkat edin kendilerine erkek deyişimin tek nedeni penise sahip olmaları aksi durumda gözümde beş para etmezler. en büyük sebebi ise konuşarak medeni bir şekilde sevgililerinden ayrılmaları. ne kadar gereksiz bir şey tıpkı kendileri gibi. bitmiş bir ilişkiden ne bekliyorsunuz? tekrar size geri döneceğini mi? kibar kibar ayrılan bir adam bir kadının en büyük aşkı olamaz ve olamamıştır. sadece boşta kalmayayım takılır sevişirim biraz da parasını yerim zihniyetiyle sadece takıldığı bir meriç yani bir çeşit alettir. o kadar...bir kadından ayrıldığınızda ağlamıyorsa ve size küfürler etmiyorsa sizi hiç sevmemiş demektir.

bir kere bile olsun sınırları zorlayın lan şu hayatta, kıl dönmesi yaşamış ibişler sizi. bir kerecik bile olsa erkek olun ve bir kadının büyük aşkı , unutulamaz erkeği olun. biliyorum bu yazımı okuyup sinirlenip yine eski hayatınıza geri döneceksiniz. ama sözlüğün en karizmatik ve en seksi erkeği olarak bunları dillendirmek boynumun borcu. yoksa yatağınıza aldığınız ve sizin çok sevdiğiniz kadınlar gözlerini kapattıklarında benim gibi birini hayal ediyor olacaklar. sonuçta sözlüğümün elemanlarısınız hepinizden umudum olmasa bile bir kaç kişiyi kadınların hayali yapmak beni sevindirir. sadece o kadar...

tarafını seç.

hülasa bebeğim insanın yüzünde tarık akan kahkahası.
  • pardon da sizi bu tarz başlıklar açmaya iten sebep ne
  • piç olmayan erkekler (efendi) grubunda bulunan erkektir.

(bkz: kadınların efendi erkek yerine piç tercihi)

efendi erkek efendi ayrılır. kadına değer verdiğinden ayrılırken incitmez. piç tercih edersen öyle bir ayrılırkı çok büyük bir aşk yaşamış olduğunu zannedersin.

edith piaf: başlık başa. ozimus adlı suser bazı erkeklerin kadınları üzmeden, kırmadan ayrıldıklarını ve bunun onları büyük aşk olmaktan çıkarıp ezik bireyler olmasına neden olduğunu belirten bir giri girmisti.

edith piaf 2: geri gelmiş.
  • aklımda süper bir cücü sahnesiyle diyaloglaştırdığım eril birey şeysi:

- olmuş olabilirim..
    + olmamışsındır!
    - olmuş olabilirim..
    +olmamışsındır!
    - ool muş olabilirim!
    + olmamışsındır..

(sevişmeler ve gülüşmeler eşliğinde fade out)
  • ulan sonunda kadın erkek ilişkilerine dair sözlükten adam gibi bir yorum çıktı...

bu sefer adam haklı, ömrünüzde bir kadının büyük aşkı olamadıysanız o güne kadar boşa yaşamışsınız demektir. bari bundan sonra olabilin... yoksa bütün ömür çöp olacak...

tanımı: boşa yaşamış erkek.

edit: he lan he bilemezsiniz de, piç olmak gerekir de, kızlar çıkarına bakar da vs. vs... ne çok ezik varmış.
    20 yaşında çocuk gelmiş akıl veriyor... ha 40 olup da aynı kafada olan varsa cidden ömür bok yoluna gitmiş... bunu olamamanın bir tek sebebi vardır: eziklik. bitti. nokta.

piç erkek tercihi === kendine güvensiz erkek.
    zengin erkek === para en büyük özgüven kaynağıdır (acı gerçek)
    kezban savunması === ben bi bok değilim.
    maymun mu olalım === hayatında "büyük aşkım" diyeceği bir erkek olan kadın emin olun bir maymun istemez.
  • geçtiğimiz doğum günümde iki farklı kutuda evime kargo yoluyla ulaşan ve üstüne mum dikilmiş bok (evet maalesef insan boku), yanında kaligrafik el yazısı iyi ki doğdun orospu çocuğu notuna binaen içinde olmadığımı düşündüğüm insan grubu.

bazısı hakikaten aşkı çiçek böcek güneş bulut sanmıyor.

başlık vesilesiyle hepsinden ayrı ayrı özür diliyorum.
  • (bkz: maymun) veya (bkz: köpek) olmamış erkektir
  • bunu dert edinecek erkek maymundan hallicedir. kızlar çıkarına bakar oğlum. sen saf saf onun büyük aşkı olduğunu zannedersin ama gerçekte durum çok farklıdır. umarım bir an evvel ayılırsın.
  • benim. baktım kız beni ablasına halasına anlattığını söylüyo itinayla kaçarım. çünkü biliyorum ki ne bunun için çaba gösterdim ne de bunun üzerinden egomu şişirmeye ihtiyacım var. büyük aşkı dediğin şey de kızın seni gereksiz gözünde büyütmesi. sana hakettiğinden fazla değer verilince aslından farklı bir insan mı oluyorsun? olmaz, yanlış.
  • insanın var oluş amacının sadece aşktan ibaret olduğunu savunan yazar başlığı