şükela:  tümü | bugün
  • perukla ayna karşısında antremansız olan erkektir.
  • 10 sevgili onda 0 moral bozdun
  • sevilmediğinden gerçekten eminse, göstergeleri varsa, parametreler yerindeyse şanslıdır. daha kötüsü bundan gerçekten emin olamamaktır. yaşayanlar bilir; ne gidebilirsin, ne de kalabilirsin. o his bütün hayatını alt üst eder.
  • çoğu zaman ya bilmeyecek ya umurunda olmayacak ya da göz ardı edecek erkektir.

hemcinslerim karşı cinsi dış görünüşlerine göre tasnif ettiklerinden göz alıcı bulmadıklarının sevgilerini de yok sayarlar.

her insan sevilir, sevilmeyecek insan yoktur.
  • doğru kıza yanlış zamanda yanlış kıza daha yanlış zamanda merhaba demiş olabilir
  • sevildiğini zanneden erkekten daha şanslıdır. çünkü sevmenin tadı, sevilmenin verdiği gurur bir erkeği güçlü yapan detaylardır.

gerçekten sevilmeyen ancak sevildiğini zanneden erkek ile hiç sevilmeyen erkek arasında fark vardır.

sevilmeyen erkek için oyun henüz başlamamıştır, şansı vardır. sevildiğini zanneden ancak gerçekte sevilmeyen erkek için oyun sona ermek üzeredir, üzerine oyun oynanmıştır ve hiç şansı yoktur.
  • kimi sevdiğinden emin olabilirsin ama sevildiğinden emin olamazsın. o yüzden sevilmediğini hissederek birşeyler söylemek gerekirse tek bişey söylenebilir. kötü
  • gizli bir sevenim yoksa o erkeklerden biriyim. (gizli hayranım varsa hemen söylesin) ne zenginim ve vay anasını dedirtecek yakışıklılığım var ama tipsiz de sayılmam.

lise 3. sınıfta en yakın arkadaşıma aşık olup, avcumu yaladığım günden beri karşı cinse karşı ciddi bir yaklaşımım olmadı. beğendiğim, hoşlandığım hatta sevdiğim oldu, beni beğenenler, hoşlananlar da oldu. sadece bu kadar. aşksız, sevgilisiz yaşayamayanlardan değilim. ilgi manyağı yapacak, trip çekecek biri de değilim. tanışma için ilk adımı atacak biri hiç değilim. üniversiteye başlayıp, ortamları, değişik tipleri, kültürleri, seviyeleri görünce aşk meşk işlerinden iyice soğudum.

arkadaşların seni kızla tanıştıracağız dedikleri ortamı terketmişliğim var, numarasını veren kızı aramamışlığım var, yabani davrandım hep. gezip tozmak, lay lay lom ilişkileri bana göre değil. ben de bulunmaz hint kumaşı olmadığıma göre doğal olarak kimse de beni tanımak, benimle vakit geçirmek istemiyor. #70336396

şu an hoşlandığım bir kız var, belki sevebilirdim onu. bir süre (aynı sınıfta olduğumuz için) vakit geçirdik. kıza karşı ilk başta ilgisizdim zamanla hoşlandım, şu an başkasıyla takıldığını duydum. ya hiç beğenmedi ya da baktı, ilgi yok, hareket yok, okul dışında muhabbet yok başka kapı çaldı, belki de onun kapısı çalındı bilmiyorum. şöyle bir itiraf yazdım kendisine (çok abartılı oldu ama neyse) #70458914. bunu kendisine yazsam büyük ihtimalle dalga geçerdi.

kızlar ilgi istiyor, mesaja boğulmak istiyor, kontrollü kıskançlık istiyor... bende de hiçbiri yok amk. benim neyimi sevsinler? sonumuz nasıl olacak, bekliyoruz.
  • belki böylesi kendisi için daha iyi olandır. bir kız beni gerçekten sevdi zamanında sonra başkasıyla evlendi. bir başkası da sevdi o da başkasıyla evlendi. son bir tane daha sevdi o da evlendi. sonra evlendirme kurumu olduğuma karar verdim. kimseyi sevemiyorum artık.