• yıllardır futbol izlerim. diğer dünya takımları gibi kendimize ait ne bir sistemimiz var ne de bir taktiğimiz. hep doğaçlama oyun ve her maç farklı bir kadro.

sokaktaki insanlar bile maçı izlerken oyuncuların birbirlerine çok yabancı olduğunu hissediyorlar. o halde teknik direktöre ne gerek var kardeşim?

size samimi bir soru soruyorum.

bugün türk milli takımı'nı yılmaz vural ya da serdar ortaç çalıştırsa daha mı kötü çalıştırırdı? daha mı az puan toplardık?
  • hiçbir taktiği sistemi olmadığı gibi, saçma sebeplerle iyi oyuncuların da dahil edilmediği türk milli takımıdır. düşme hattının üstünde kalmaya oynayan bir anadolu takımı havasındadır. ülkedeki herşey gibi, milli takımın da antrenöre peşkeş çekildiğini canlı canlı göstermektedir.
  • fatih terim'in artık iyice yaşlandığını düşünüyorum. bu adamı eskiden çok severdim. ama şimdi beş para etmez herifin teki. değil milli takım ilkokul takımı bile çalıştırmamalı bence. sen nasıl bi mantıkla enes ünal, burak yılmaz gibi forvetler varken emre mor'u forvet oynatırsın. bu çocuk kanatta zaten efsane oynuyo, bırak orda kalsın. emre'nin bitiriciliği zaten zayıf üstüne kısacık boyuyla iki tane 1,90 lık stoperin arasına tek forvet diye koyuyosun. küçük çocukar bile yapmazdı bunu. koskoca ülkede stoper yokmuş gibi en iyi ön liberon olan topal'ı stoper oynatıyosun hemen her maç bi gol yiyoruz o bölgeden. orta sahada da saçma sapan adamlar hakimiyet sıfır zaten. pirlo'nun dediği gibi var kesinlikle bu adam sadece çıkın oynayın kafasında ama o işler öyle olmuyo artık.
hesabın var mı? giriş yap