şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • 26. dönem hdp milletvekilinin paylaşımının tamamı;
  "hiçbir zaman çaresiz olmadık. çünkü pkk var. pkk bitmez. pkk nicelerini bitirdi faşistlerin. sıranızı bekleyin. sizi de bitirecek, topalınızla, reisinizle, hav hav’yapanınızla. " şeklindedir.

  twitterdan yapılan paylaşım

  paylaşımın kaldırılma ihtimaline karşı ekran görüntüsü burda dursun

  ekleme: egm online ihbar
  söylenecek söz kalmadı. gerisi türk yargısı, polisi ve insanların vicdanı kalmış.

  ekleme2: yakalama kararı çıkartılmış
 • şaka gibi tweet. bunları yazacak güveni nerden buluyorlar anlamıyorum. aslında anlıyorum da %50 anlamıyor. chp de bunların adını anmaya devam ettikçe daha çok görürüz bunları. adamlar bariz bir şekilde pkk sempatizanlığı yapıyor ama kimse ağzını açıp da iki kelime etmiyor. üzülüyorum.
 • kesinlikle katılıyorum. bunların leşlerinin bir çoğu beyaz toroslara benzin olarak geri döndü. onlar varken petrol sorunumuz asla olmayacak.
 • hayır tanıyamadınız mı hala? şu tweete şaşıran varsa ancak günaydın diyebilirim..
 • lütfen hdp'ye 6 milyon kişi oy veriyor. pkk ile ne alakası var.

  not: ironi içerir
 • (bkz: hooşt)
 • şaşırmıyoruz, bu hdplilerin direk erdoğan'ı bir de reis diyerek hedef alan bir hafta içerisindeki kaçıncı söylemi?, tabi erdoğan bu seçimde hedef alacak kimse bulamıyor acil düşmana ihtiyaç var, "bir mermi kaç para biliyor musunuz" cümlesi ile belediye seçiminde konu yine terör'e geliyor, hdp bir anda pkk söylemlerini arttırıp ak partinin imdadına yetişiyor. seçim öncesi akp hdp ile siz bizi hedef alın biz de size sövelim anlaşması yapmış anlaşılan.
 • açık açık bir terör örgütü üzerinden ülkenin vatandaşını tehdit eden milletvekilini ortaya çıkartmıştır.

  bunlara bir de maaş bağlı. vatandaşın vergisiyle fonuyla harcıyla denkleşen bütçeden ciddi ciddi maaş ödeniyor yani bu insanlara. şaka gibi. lan buna ödediğin
  maaşın gideceği yer belli. askerine kurşun olarak dönecek.

  öyle bir yasa çıkmalı ki bunlar hakkında yürütülecek bir disiplin kovuşturmasında uzun prosedürleri beklemeden öncelikle maaşlarının ödenmesi kesilmeli. adam zaten kabul ediyor açık açık pkk sempatizanı olduğunu. bildiğin terör destekçisi lan. devlet kasasından teröriste allah kuruşu ödeniyorsa bunun vebali büyük olur.
 • dün sırtını yaslayanlar vardı, bugünde bunlar var. ama sıkıntı yok. madem çare olarak bu örgütü görüyorlar, onlar gibi yaşamaya mahkum olacaklar.

  t: bir adet milletvekili olduğu söylenen, teror sevici ve destekçisi, hainin attığı tweettir.
 • çok basit bir şekilde bu paylaşımı yapan zâtın kişiliğini tahlil edebilirsiniz.

  1- pkk'nin kuruluş amacı nedir? bağımsız bir kürdistan kurmak.
  2- bağımsız kürdistan'ı kurmak için ne yapıyor? türkiye cumhuriyeti devleti ile mücadele ediyor.
  3- bu mücadelesinin niteliği nedir? silahlı bir mücadele.
  4- pkk, bu mücadelesinde asker, polis, öğretmen, hemşire, doktor ve devlet memurluğu yapmayan sivil insanları öldürdü mü? öldürdü. bebek ve çocuk bile öldürdü. neden? çünkü türkiye cumhuriyeti devleti'ne kendince savaş açmış vaziyette.
  5- söz konusu paylaşımı yapan kişi kim? halkların demokratik partisi isimli siyasî bir partinin milletvekili.
  6- milletvekili kimdir? türkiye cumhuriyeti devleti'nin yasama organında bulunan 600 kişiden birisidir. niteliği nedir? kamu görevlisidir.
  7- kamu görevlisi maaş alır mı? alır. kimden alır? türkiye cumhuriyeti devleti'nden alır.
  8- türkiye cumhuriyeti devleti'nden maaş alıp, o devletin olanaklarından yararlanıp da türkiye cumhuriyeti devleti ile savaş hâlinde olan bir örgütü övmek nedir? nankörlük, ihanet, kahpeliktir.
  9- o hâlde söz konusu paylaşımı yapan zât hem nankördür hem haindir hem de kahpedir.
  10- hem nankör hem hain hem de kahpe olanlara ne diyoruz? "mezarına bir tas suyu / dökenin de avradını" deyip "keşke ölsen" şeklinde dualarla uğurluyoruz.

  edit: aşağıdaki pkk'li, muhtemelen toplum içinde kendini ancak ve ancak ideolojilerle var edebilen aptalın teki, "oslo'da görüşme yaptığı için" recep tayyip erdoğan'la bu kişiyi aynı kefeye koyup oradan alıp yürümüş. ekran resmi de almış. mesaj kutuma da türk olduğum için geri zekâlı, müslüman olduğum için de beyinsiz olduğumu içeren bir yazı bırakmış. ekran resminde güzel çıkmışım bu arada. :)