şükela:  tümü | bugün soru sor
 • silahla ilgili youtube kanallardan biri *. hemen her silah kritigi videosunda silahi nasil parcalayip toplanacagindan tut da atis talimine kadar detayli bir incelemesi var . (orn: [http://www.youtube.com/watch?v=0a1wcct_x5a http://www.youtube.com/watch?v=0a1wcct_x5a])

  (bkz: [http://www.youtube.com/user/hickok45 http://www.youtube.com/user/hickok45])
 • ancak filmlerde görebileceğiniz silahları bile inceleyen amca.
 • izlediğim birkaç videosundan anladığım kadarıyla ilerleyen yaşına rağmen kısa namlu uzun namlu gözetmeksizin fena şekilde attığını vuran bir amca.
 • tipi ve aksanı al bundy e benzeyen ama solid snake gibi ateş eden birini düşünün.
 • canik 55 tp9 sa videosunda made in turkey, my home country diyerek bir cümle silahseverin hakkında komplo teorileri üretmesine, hatta 60 yıl önce incirlikte doğmuş a kadar konuyu götürmesine sebep vermiştir. babadan bir silahsever ve emekli bir öğretmendir. oglu john un da kendine ait bir youtube kanalı mevcuttur.
 • youtube adlı sitede bulunan ve greg kinman adlı yaşlı bir amca tarafından video yüklenmek suretiyle yönetilen fpsrussia benzeri bir kanal. silahlar ile ilgili videolar yükleniyor bu kanala ve sanırsam amcamız profesyonel. silahlar arasında beni en çok etkileyen mp40 oldu.
 • demolitionranch'den sonra en sevdiğim youtube silah kanalının sahibi 2 metreden daha uzun boylu abimiz.

  kendisi eskiden pek çok müsabakaya katılmış ve ilerleyen yaşına rağmen mesafe tanımaksızın isabet kaydedebilen harika bir atıcıdır.

  ayrıca sevdiğim bir espri tarzı var. genelde kentuckylilerle inceden dalga geçer.
 • adamı nra üyesi yapar bunun videoları. eline geçirmediği silah yok. abd ordusunun 1700'lerden bugüne kullandığı tüm piyade tüfeklerini bulmuş bir videosunda. yok artık oha dedim. alman mavzerleri, italyan makinelileri, rus keskin nişancı tüfekleri, eski kovboy videolarında clint eastwood'un belinde gördüğümüz revolverlar. hepsini bulup inceliyor.

  bu işler için cennet bir ülkede yaşıyor cidden, zaman zaman kendisi de bahsediyor zaten. bir arkadaşından sturmgewehr 44 bulmuş onu bile ateşledi iki şarjör. daha ne olsun. birinci dünya savaşında türk askerinin kullandığı ve üzerinde türkçe yazılar bulunan bir mavzer bile gördüm inceleme videolarından birinde. özetle, elinden geçmeyen silah yok gibi. attığını da vuruyor. ara sıra oğluna da veriyor silahları. o da ateşliyor. içinden geldiği gibi konuşan anlatan bir abimiz. silahları parçalayıp geri toplaması bir dakika bile sürmüyor. bazen kaçırıyor hedefleri, sinirlenip üç dört kere üst üste vuruyor kahkahalar atarak. 2 litreliklere garezi var. onları patlatmaktan ayrı zevk alıyor.

  bir de favori silahı colt 1911 sanırım. youtube kanalının header resmine koymuş. luger p08 ile yaptığı karşılaştırmada da luger'i gömerken 1911'i iyi yüceltti. sonuç olarak sevimli bir abimiz. ama trafikte falan tartışmaya gelmez. en az 2 conceal carry ile gezdiğine eminim. *
 • bisiklete binip, ormanda uzi'yle drive by yapacak kadar da bomba bir amcadır.
 • ormanlık bir alanda çeşitli mesafelere hedefler koyup ateş eden bey amca.

  koyduğu hedeflerin arasında bowling labutları, çeşitli oyuncaklar, metal plakalar, çömlekler, içi gazlı içecek dolu olan pet şişeler gibi şeyler vardır. özellikle pet şişeleri vurup patlattıktan sonra amcamız "ıhıhıhı" diye güler eğlenir. şişeyi bir kere vurduktan sonra üzerine takır takır saydırmaya devam edip yerde sektirdiği, içindeki gazozu pekmez gibi oradan buradan fışkırttığı da çok görülmüştür.

  kanalına abone olduktan sonra videolarda herif güldüğünde ben de gülmeye başladım ve evdeki kola şişelerine şiddet uygulama isteğim hissedilir oranda arttı.