1035 entry daha
  • leandro barbosa karşılığı güneye phoneixe gideceği söylenen oyuncumuz. raptorsda kalmasın da nereye giderse gitsin playoff oynayabileceği.
  • ntvspora göre leandro barbosa karşılığında phoneix suns a gitmiş oyuncudur. umarım kendisi için geçen seneki kararından daha hayırlı bi karardır bu.

edit: son dakika diye verildi haber ama ismail şenol an itibariyle resmileşmiş değil ama büyük ölçüde dedi.
  • buz gibi toronto dan cehennem gibi arizona ya gidecegi soylenen oyuncudur.
  • soylenenlere gore bu degisim icin ucretinden 5milyon feragat etmis.bence iyi etti, zira o kotu sezondan sonra ne yapsa toronto'da tutunamayacakti. bana gore toronto kendine gore de 1 iyi 1 orta adam almis oldu. henuz kesinlesmis birsey yok ama imzaya cok yakinlarmis. steve nash ile oynayacagina cok sevindim.

http://twitter.com/paulcoro
  • phoenix suns'a transfer olduğu takdirde ligde takımını, lakers ve miami ikilisinden sonra gelen takım yapacaktır. umuyoruz ki. inşallah.
  • sportif geleceği için suns takasına seviniliyor anladığım kadarıyla ama, suns takımının en skoreri* gitti. nash ile oynasın etsin güzel de, bu adamlar pasları kime atacak? şu nba'de skorer olarak güvenmeyeceğin tek adama j-rich'e mi? pek fazla ümitli olmamak gerek suns ve hidayet için.
    bence hidayet kariyerindeki yanlış seçimleriyle hatırlanacak hep.. bir orlando eh işte.. o da ilk imzaladığında hatlı bir imza sayılırdı.. hah ama doğru karar para kazanmasıyla ilgiliyse doğru kararları hep verdi tabi o ayrı.
  • suns tercihini anlamak mümkün değil, hele raptors'taki o meşhur "ball" demecinden, topu elinde istediğini belirtmesinden sonra.

yahu, "topu elimde istiyorum, ben dağıtacağım, o nedenle toronto'dan ayrılmak istiyorum" diyorsan herhalde gitmen gereken en son! takım suns. nash kadar dominant bir guard kaldı mı ligde?

hido yine yanlış ötesi bir tercih yaptı diye düşünüyorum ben. artık düşse düşse nash'ten ona 2 adet "ball" düşer, oyunu kurması için.
  • bu saatten sonra parasını alır, hayatını yaşar. hala gittiği takımların oyun tarzları hakkında yorum yapmaya gerek yok zira hidayet ununu eledi, eleğini astı. ha phoenix olmuş ha toronto.
  • suns'a giderse nash'le birlikte birbirlerine pas atmaktan şut atmayı unuturlar.
  • suns kendisi için ne ölçüde uygun bir takım tartışılır, tabi burada tartışılması gereken başka bir konuda hido'nun kariyer planı neyi amaçlıyor bu saatten sonra,

1.eğer şampiyonluk kovalayacak bir takımda oynamak istiyorsa, an itibariyle suns artık o düzeyde bir takım değil, takım sahibi amare sonrası dönemde yeniden yapılanmaya gidecekmiş gibi bir görüntü içinde ayrıca en önemli ismi artık kariyerinin son dönemecine girdi.

2. yok amacı toronto'da eksikliğinden şikayetçi olduğu orlando gibi topun hakimiyetinin kendinde olacağı hücum organizasyonuna sahip bir takımda oynamaksa suns yine uygun bir tercih değil.yaşlansa bile nash hala o takımın bütün hücum setlerinin merkezinde topa ve oyuna hakim olup yön veren isim.

bu arada bir ara lakers'a gelecek diye korkmadım değil, geçen sene orlando finale kalınca ortalık bir sürü ne dediği belli olmayan magic fanatikleriyle dolmuştu, benzer bir durumun lakers'a gelmesi halinde daha da fazla yaşanması kaçınılmazdı.bu taraftar tipi yıllardan beri sevdiğim lakers'tan bile soğutur insanı, ne yazık ki o derece gözü kara fanatikler.

edit: tabi burada takas durumu olduğu için hidayet'in seçici olma lüksü yoktu.biraz da ne çıkarsa bahtına ne yazık ki...
2072 entry daha
hesabın var mı? giriş yap