şükela:  tümü | bugün
 • toronto'da hic sevilmemektedir. toronto sun gazetesi tarafindan ball roportaji 2010 yilinin en kisa cevabi secilmistir. icinde milli basketbolcumuz hakkinda agir hakaretler vardir. orlando magic'deki basarilariyla toronto raptors taraftarlarini mutemadiyen ayar etmektedir.

  http://www.torontosun.com/…2010/12/30/16705601.html
 • yükselişi durdurulamazsa, yeniden nba'in en çok ilerleme kaydeden basketbolcusu ünvanını alabilir. adam her seferinde yeniden doğuyor maşallah.

  (bkz: kedi topunu senin)
 • nba yıldızlarımızın arasında, yeniden istatistikleri ilk merak edilen basketbolcumuz olmuştur.
 • orlando'ya dönüşünden sonra, makinanın tekrar nasıl işlemeye başladığına dair küçük bir bilgilendirme var burada bakılabilir ;

  http://nbaplaybook.com/…t-level-with-dwight-howard/
 • orlando'ya dönerek kariyerinin sonlarına doğru çok akıllıca bir işe imza atmıştır. özlenen performansına tekrar dönecektir fakat orlando’nun 2 yıl önceki gibi playoff'ta çok fazla ilerleyemeyecek olması hidayet için handikap'tır.
 • biz merak ediyoruz tabi bu adam maçın içinde ya da en kritik zamanlarda nasıl oluyor da çatır çutur üçlük atabiliyor diye; orlando magic'in resmi sitesinde idmanları takip eden bir vatandaşın tuttuğu bir blog var, 31 aralık'taki idman ile ilgili şu notu tutmuş, okuyoruz: http://www.nba.com/…glass_half_full-148674-800.html

  "posted by glass half full, friday, dec. 31, 2010, 3:30 pm

  amazing shooting at practice

  great shooting display toward the end of practice friday afternoon.

  in nine minutes, hedo turkoglu and ryan anderson combined to make 100 three-pointers. they made 20 from each of five spots -- each corner, each wing, and the top of the key.

  now, that's some shooting.

  grab a friend and try it. 100 nba three-pointers in nine minutes.

  awesome."

  özetle diyor ki hidayet ile ryan anderson, şut idmanına çıkıyorlar, dokuz dakika içerisinde köşelerden, çarprazlardan ve potanın tam karşısından 20'şer tane olmak üzere toplam 100'er tane üçlük atıyorlar; amaç ikisinin attığı toplam 200 üçlükte 100 basketi bulmak; hem de sadece 9 dakika içerisinde!

  işte bu nedenle adamlar her maç şakır şukur üçlük atıyor. helal olsun.
 • şu sıralar oynanmakta olan golden state maçının daha 2. yarıının başında, 4 istatistik kategorisinde 5'e ulaşmış durumda:

  5 ribaunt,
  5 asist,
  5 top çalma,
  5 sayı.

  1 de bloğu var.
  5x5 yapan en son kirilenko'yu hatırlıyorum.

  çok yönlü olmak böyle bişi işte.
 • triple double'a çok yaklaştı, heyecan dorukta.
 • son dakikalarda hazir fark da artmisken herkes hido'ya 3 sayi ve 1 asist yaptirmaya calistigi oyuncu. su an yapmasi gereken kalan 3 dakika da 3 sayi ve 1 asist yapmak olacak. uclugu nasilsa atarin diye dusunuyor ki asist yapmaya calisiyor. bakalim yapabilecekmi triple double'ini.
 • nba kariyerindeki 3. triple double'ını yapmıştır.