şükela:  tümü | bugün
  • hidayet türkoğlu'nun izmir marşına tepkisine istinaden fenerbahçe taraftarının 13 haziran 2018 fenerbahçe doğuş tofaş maçı sonrasında gösterdiği haklı tepkidir.

mustafa kemal'in askerleriyiz sloganı ile tüm salon çınlamıştır. izlemek için buyrunuz

not: metin oktay
  • bunu da yollayıp yerine nba şampiyonluk yüzüğü olanı getireceğiz.

iyi olmuş dediğim olaydır.
  • net haketti o nasıl yüz ifadeleri
  • ibneyi bosna da bıraksaydıkta sırplar kıyma yapsaydı keşke. gelmiş burda izmşr marşına surar yapıyor. nba finallerinde kobe yi faşan blokluyan adam ne hallere düştü aq. zaten doping yaptı diye nba den atılmış yandaş bir yaltakçı için doğal böyle şeyler. iktidarda chp olsaydı izmir marşında taklalak atardı.

mehmet okur'u hep daha çok severim, çok şükürki haklıymışım.
  • hidayet türkoğlu’nu “hedo” olduğu zamanlar o kadar çok severdim ki. hele 2008-2009 sezonunda final serisinde orlando magics’i milli takım tutar gibi tutmuştum. ama gel zaman git zaman gücün büyüsüne kapılıp sporcu kişiliğinden, sporcu ahlakından vazgeçtiği için ve söylemlerinden ötürü fenerbahçe taraftarının yapmış olduğu hareketi tebessümle izledim.

tanım: türk basketbolunun efsanevi isimlerinden birinin siyasi davranışlarından sonra halkın bir kısmının gözünden düşmesi.

not:aleynatilkidinleyenforvetiolanspor