şükela:  tümü | bugün
 • 2008'de ichiei ishibumi tarafından yazılan ve devam eden light novel serisi. 2011'de mangası başlatıldı ve 2012'de animeye uyarlanmaya başladı. ecchi, fantasy, komedi ve aksiyon karışımı seri oldukça güzel. animesi daha 5. bölümde olmasına karşın oldukça sarıyor. özellikle konusunun devils vs fallen angels olması ve iyi karakterlerin devil olması oldukça güzel *

  ecchi ve aksiyon sevenlerin kesinlikle kaçırmaması gereken bir seri.
 • izlerken japon anime karakterleri gibi burnumdan kan gelmesine sebep veren animedir. konusu güzel, aksiyonu bol ve bir ecchi olarak karakterleri sağlamdır. rias gremory'nın hastasıyız...
 • ikinci sezonu 7 temmuz 2013 itibariyle start almıştır biz severleri yesin diye. afiyet bal şeker olsun efenim.
 • 2.sezonu itibarı ile hem aksiyon hem de ecchi dozunu arttırmış anime. geçen sezon gibi konu kısmı zayıf değil. 3 farklı fraksiyon (angels, fallen angels & devils) artık daha fazla hareketliler ve 2.sezon bu şekilde başlıyor... konuyu geniş anlatıp spoiler vermek istemiyorum ama gözlerinize bayram olsun diyebilirim...

  --- spoiler ---

  ben de issei denen çocuğun yerinde olsam ve o kadar kızla çevrelensem ben de kendime harem kurma isteğine sahip olurdum.

  --- spoiler ---
 • merakla takip ettiğim anime. ilk sezona göre konu daha bir heyecanlı. bugün yayınlanan bölümle beraber 3 tarafında (melekler,kovulmuş melekler ve şeytanlar) liderlerini görmüş olduk. ecchi olayı dozajında ve gereksiz şekilde değil. boş vakitte izlenebilir.
 • bitmesine iki hafta kalan anime. ecchi ve aksiyon dozunu cok iyi ayarlamistir. ecchi olmayan bir versiyonun yapilmasini kesinlikle hakediyor.
 • şöyle ilginç bir yanı da vardır bu animenin. manga çevirisi ingilizce olarak animenin gerisindedir*
 • aylar önce izlemiş olduğum ve hafızamda birkaç kareden fazlasıyla yer edememiş boş vakit animesi.

  düşününce karakterlerin ve konunun fena olmadığını fark ediyorum ancak sürekli inleyen, ciyaklayan; göğüsleri banko ortada taş gibi hatunlar* konunun ciddiyetini bozuyor. yani şeytanların, meleklerin ve düşmüş meleklerin savaşının orta yerinde, istisnasız her kadın karakterin göğüsleri meydanda olur mu arkadaş? bir canlandır gözünü seveyim.**

  özellikle ikinci sezonunun girdiği yolda ilerleyen, ecchi dozu düşürülmüş bir versiyon tez vakitte yapıla! bugünlük eyyorlamam bu kadar.
 • bir ecchi'ye göre konusu bayaa aşmış olan anime
  ıssei adındaki abaza bir ogrencinin arkadaslariyla kiz bulma (!) çabasını anlatiyordu ilk bölümü. ılk bölüm bitmeden kapatcaktim ki rias gremory'i gördüm. üstüne birde akeno gelince terlemeye başladım.arkadaslara tavsiyem sırf ecchi diye ezmesinler.konusu gercekten cok güzel. (bkz: melekler ve şeytanlar)
 • ilk sezonunu izledim. melekli şeytanlı konusu ilginç geldi başlarda ama sonradan o konuyu nasıl ettilerse artık parçaladılar, sonlara doğru memelere doyamayan ama bi türlü de sevişmeyi beceremeyen issei'mizle birlikte tekrara düşen bir ecchi kaldı elimizde, o nedenle de ikinci sezonu gerek görmedim kendime.