şükela:  tümü | bugün
  • man of the woods albümünden, chad hugo ve pharrell williams imzalı parça. justin bir kuple bizimle paylaşmış: https://www.facebook.com/…videos/10155561996687098/
  • "muhteşem bir şarkı. bunu sırf, şarkıdaki madonna göndermesi (lucky star) için söylemiyorum; olağanüstü bir altyapıya, olağanüstü güzellikte sözlere, olağanüstü güzellikte vokallere (yerim), olağanüstü bir düzenlemeye sahip olduğu için söylüyorum.
    (keşke bizi de böyle sevseler lan!)
    albümün en iyisi olabilir. kafam çok karışık."
    (bkz: man of the woods/@ug tek)
  • bangerdan yoksun man of the woods albümünde kendine önlerden yer bulan şarkının sözlerini yapıştırayım.

--- spoiler ---

[intro]
    uh, stress is cruel, fame's a lie
    but you're special, on every level
    success is cool, money is fine
    but you're special, another level

[verse 1]
    listen
    i see the man, they wanna touch ya
    that's when i tell 'em, "uh-uh"
    i guess i am a jealous lover
    'cause i ain't sharin' with another

[verse 2]
    i guess you can say i was lovestruck
    i met you, you was with your brother
    i had to go and get my cousin
    tell a joke and then say, "what's up?"
    we both danced to "lucky star"
    eyeing each other, then we're laughin'
    i might as well have been some butter
    melting all over, girl, what?
    ooh, you are that thunder, lightnin'
    i need it to get out the darkness
    my body told me i was done, but
    i think it meant to say in trouble

[bridge]
    if it's for you, it can't be any old thing

[chorus]
    you said get used to change
    nothing would be the same
    and we're climbing once again
    gettin' higher, higher, higher
    to them we might look strange
    it's somethin' you can't explain
    and we're climbing once again
    gettin' higher, higher, higher
    --- spoiler ---
  • justin timberlake'in man of the woods albümünde yer alan en güzel şarkısı, ayrıca aynı albümde yer alan şarkılar arasında eski justin timberlake şarkılarına benzeyen tek şarkısı. muhtemelen önümüzdeki yaz her yerde çalacak, nice instagram story'lerini süsleyecektir.
  • jt'nin yeni albümünde yer alan ve ileride efsanelesecek olan muthis sarkisi. bir önceki albumunde dinler dinlemez beni kendine baglayan ilk sarki (bkz: tunnel vision) idi. bu albümünde de higher higher ayni etkiyi yaratti. sozuyle muzigiyle super bir eser cikmis ortaya. dinleyin. dinlettirin.
  • güzel bir kliple etkisini 9595959885 atom gücüne yükseltebilecek çok çok başarılı jt türküsü.
  • justin’i hiç mi hiç sevmem ama şarkı güzel.
    yılın şarkısına aday
  • çok güzel şarkı. çok.

bu tarz ritimlere sahip olan, hafif sallanarak dans etmeli şarkılara bayılıyorum, buna da tapıyorum artık.

https://www.youtube.com/watch?v=p4ssuoo31qi

müzik, ah müzik. halet-i ruhiyemi ne güzel değiştiriyorsun öyle.
  • yarattığı etki daft punk - lose yourself to dance ile benzerlikler taşıyan, ondan bir kademe daha yavaş ritmi olmasına ragmen inişli -çıkışlı altyapısıyla farklı hisleri harekete geçiren harika bir jt şarkısı.

hala bir remixinin piyasaya çıkmamış olması da garip.

amme hizmeti
  • gerek altyapısı gerek vokalleri gerekse de sözleri müthiş bir uyum ve bütünlük içerisinde akıp giden harika bir jt şarkısıdır.insanın modunu bir anda pozitife çeviriyor.

trafiğin ortasında arabanın üzerine çıkıp michael jackson gibi dans edesi geliyor insanın. justin harika bir iş çıkarmış gerçekten.