şükela:  tümü | bugün
 • faydali ozellikleri bulunan, kolay kullanimli, basit bir online crm uygulamasi. 37signals'in bir urunu oldugu icin diger 37signals urunlerinde de bulunan basitlik ilkeleri tamamen burada da gecerli. ozellikle birkac kisi ile calisan satis sirketleri icin oldukca faydali olabilir fakat kontak ve is sayisi arttiginda salesforce'a dogru kaymak sart gibi...

  http://www.highrisehq.com/
 • call of duty*'nin efsanevi multiplayer haritası. iki yüksek bina arasındaki yüksek, düz alanda geçer. oyuncular karşılıklı iki binanın içerisinde başlarlar.
  geçirdiğim 1 ayı aşkın mw2* gameplay* süresince, hilesiz 9. prestij lvl 70, son zamanlarımda bile karşıma çıktığında heyecanlandığım tek haritadır. bir başka efsane olmuş skidrow bile bu heyecanı tattırmamıştır.

  ac-130 un belki de en etkisiz kaldığı mw2 haritasıdır. binaların içi ve alt yollar ac-130a korunaklı olduğundan bir iki kille şükreder olursunuz, 5 7 25 streaklerinde chopper'lı nuker için ise pahabiçilmezdir. harrier da chopper da doyumsuz kill toplarlar burada. hele ki chopper ile spawn pointe dayarsanız silersiniz iki snde nuke sesi gelir.
  oyun başladığında karşılıklı köşelerden sniper avlamaları olur, cama bodoz koşan koyunlardan bri iki tanesi muhakkak headshot yiyip yatar. her oyun olur bu, raconudur, fixtir.
  her silah için uygun bir ortamdır. runner (tactical, commando - steady aim,akimbo g-18), assault, sniper, hepsi için müthiş dengelidir. hiç biri bir diğerinden üstün değil bu haritada, oynayana bakar tamamen.
  ortamın renk seçimleri de hoştur.
  ayrıca, çatışma alanları yukarıda belirttiğim denge durumuyla paralel olarak çok dozunda ayarlanmış, boşluklar yerli yerinde. büyüklüğü de ortalama, ne büyük, ne küçük bir harita. dediğim gibi, kusursuz dengesi vardır.

  burada dönen aksiyonlar, yaşanan muhabbetler, skorlar, azışlar asla unutulmayacak. yeni gelen mw3* haritaları okadar boktan ki, değeri bir kez daha anlaşılmıştır, bu sebepten tarafımdan bunlar yazılmıştır.
  r.i.p. highrise. senin gibisi gelmez..
hesabın var mı? giriş yap