şükela:  tümü | bugün
  • #30438175 'deki yardımıyla beni çok büyük bir sorundan kurtarmış kişi.
  • kendisi beyaz borsacıdır. elindeki maç biletlerini parasına değil hayrına dağıtır. beşiktaşlı duruşu , yardımlaşma , dayanışma ve insanlık konusunda aşmış bir yazar arkadaşımızdır.
  • gidemediği maça hiçbir karsılık beklemeden ben ve bir arkadasıma biletini devreden yardımsever renktas.
  • gidemediği maça değil, gidebildiği hatta gittiği maça bile karşılık beklemeden biletini devretmeye hazır arkadaş. gözlerim doldu gerçekten, kabul edemedim, kıyamadım, aklıma geldi şimdi, yazayım dedim. bir entrysi debe listesinin ayarlarını mıncıklamış, 2000 civar favla listeye oturmuş, ne oturması, yatmış listeye.
    helal
  • utorrent'de bayıklık getiren reklam saçmalığından kurtulabilindiğini öğrendiğim bilge kral. böyle net ve öz bilgi buldum mu mutlu oluyorum.

(bkz: #31161327)
  • yardımsever badi.
    en çok siyah ve beyaz renklerini sever.
    nesli hızla tükenmekte olan kaliteli yazarlardan son bir kuple.
    severiz.
  • nickiyle dikkat çeken, farklı konular hakkında hakkıyla yazan suser.
  • ac/dc şarkısı
  • gelecek için ümit vaat ediyor. gerçi rakipleri zayıf olduğu için de önü açık görünüyor olabilir.
  • futbol muhabbetine tanışıp artık futboldan başka her şey hakkında konuştuğumuz, insana bir şeyler katan sohbetlerin mimarı, çevresinde yaşananlara son derece duyarlı alfa, doğal lider.