şükela:  tümü | bugün
  • benim evde sevgilim var ve birazdan yanina gidecegim demenin farkli bir yolu. hatta bu erkek hijyenik pedi posete koydurmayip elinde sallaya sallaya ve islik cala cala yururse daha anlamli olur.
  • (bkz: blowjob week)
  • sevgilisi hastadır. kızı hasta hasta markete mi gödercez amk.
  • senin, benim gibi bir erkektir işte. dolaptan bira almasından veya çiçekçiden bir buket çiçek almasından farklı bir durum söz konusu değildir. sevgilisine veya eşine alıyordur.

sevgilisi veya eşi yoksa, kendisi asker de olabilir.
  • bilerek ve isteyerek "hijyenik" olanını aldıysa, kültüründen ötürü tebrik edeceğim erkektir. zira yıllardır eşime ped alırım, "hijyenik ped"i ilk defa duyuyorum. hijyenik olmayanı da mı var?

aydınlanma sonrası edit: ürünün adı "hijyenik ped"miş ya la!! tabi biz ona hiç "ped" ya da "hijyenik ped" demedik, hep "orkid" dedik, ondan...

(bkz: öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler)
  • erkek arkadaşım.
    bazen onun alması gerekiyor söylene söylene gidip alıyor.
    ben ped almaktan utanan kadını anlamıyorum ama erkeği hiç anlamıyorum.
    belli ki bir yerlerde o pede ihtiyaç duyan bir kadın var, bakkal amca adet gördüğünü düşünür diye mi endişeleniyorsunuz? anlamıyorum ki.
  • askerdedir ya da askere gidiyodur.
    bot ayagina vurmasin diye ped aliyordur.
  • çok terliyordur
  • alıp götüne sokmuyorsa sorunu olmayan erkektir.

not: açtığınız başlığı s2yim!
  • pedle tanışmamız ortaokul başları, okula gelen sağlıkçıların kızlara ped dağıttığı dönemdi. okuldaki tüm kızların bir anda karınları ağrımıştı
    (bilmeyenler için: pedleri hırkanın altına saklamak için uydurulmuş yalan)

annem de bakkal listesi verdiğinde yazardı. gider mahallenin bakkalından normal bir şekilde alırdık. sevgililerimiz olduğunda da aldık.

şimdi düşününce eski türkiye meğer ne güzelmiş.
    şimdi tacizden tecavüzden utanmayan adamlar, ped reklamı görünce kızarıp bozarıyor.