şükela:  tümü | bugün
  • benim evde sevgilim var ve birazdan yanina gidecegim demenin farkli bir yolu. hatta bu erkek hijyenik pedi posete koydurmayip elinde sallaya sallaya ve islik cala cala yururse daha anlamli olur.
  • (bkz: blowjob week)
  • sevgilisi hastadır. kızı hasta hasta markete mi gödercez amk.
  • senin, benim gibi bir erkektir işte. dolaptan bira almasından veya çiçekçiden bir buket çiçek almasından farklı bir durum söz konusu değildir. sevgilisine veya eşine alıyordur.

sevgilisi veya eşi yoksa, kendisi asker de olabilir.
  • bilerek ve isteyerek "hijyenik" olanını aldıysa, kültüründen ötürü tebrik edeceğim erkektir. zira yıllardır eşime ped alırım, "hijyenik ped"i ilk defa duyuyorum. hijyenik olmayanı da mı var?

aydınlanma sonrası edit: ürünün adı "hijyenik ped"miş ya la!! tabi biz ona hiç "ped" ya da "hijyenik ped" demedik, hep "orkid" dedik, ondan...

(bkz: öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler)
  • erkek arkadaşım.
    bazen onun alması gerekiyor söylene söylene gidip alıyor.
    ben ped almaktan utanan kadını anlamıyorum ama erkeği hiç anlamıyorum.
    belli ki bir yerlerde o pede ihtiyaç duyan bir kadın var, bakkal amca adet gördüğünü düşünür diye mi endişeleniyorsunuz? anlamıyorum ki.
  • askerdedir ya da askere gidiyodur.
    bot ayagina vurmasin diye ped aliyordur.
  • çok terliyordur
  • alıp götüne sokmuyorsa sorunu olmayan erkektir.

not: açtığınız başlığı s2yim!
  • yıllar önce eski kız arkadaşım için alıyorken abartısız kafayı yemiştim. şöyle ki; markete gidiyordum bana dediği aynen şuydu: aşkım hijyenik ped de alır mısın? e tamam alırım nolcak dedim diğer alacaklarımı aldım ve ped reyonuna geldim.

mor-mavi-sarı-kırmızı tonların hakim olduğu buz gibi kuş uçmaz kervan geçmez sessiz bir reyon. ulan hadi tamam nolcak dedim bi baktım arkadaş o ne bin çeşit var bin. maxi boy, medium, ultra slim, eko paket, gece boyu ferahlık, anne-kız, kokulusu, mumlusu, kanatlısı, kanatsızı, uçanı vs derken sıyırdım.

telefona sarıldım yok açmıyor ara ara açmadı yok dedim kesin duşa muşa girdi. ped med alamadan söylene söylene eve gelmiştim. hayır dedim rastgele birini alayım. ondan sonra "bu da alınır mı yeea" diye çemkirecek. en iyisi o ped reyonuna uçan tekmeyle dalmadan siktiret dedim çıktım.

bir de incelerken ciddi ciddi elime 3-4 tanesini alıp farklarını falan anlamaya çalışıp iyice okumuştum amk arkadan sinsi gibi gelen kadının biri saniyede istediğini alıp çıkarken bana da pis bi gülümsemeyle bakmıştı. hemcinsim bir erkeğe ped aldırıyo oooh oh kikiki diye ön korteksinde dayanışma yaptı sanırım o ifadeyi aldım onun suratında o an.

bu kadar niye yazdıysam aklıma geldi işte. buraya kadar okuyan ekşici arkadaşım sen de hijyenik ped siparişi aldıysan tüm detayları iste öyle git markete. yoksa bencileyin kütüphanedeki kedi gibi bakar durursun önündekilere.

edit: imla.