• belki de youtube tarihinin en uzun video öncesi reklamı sayesinde öğrendiğim muhteşem youtube kanalı.gerçekten kalite akıyor resmen. şimdilik 75 bin aboneleri var ama yakın zamanda yüzbinleri göreceklerine eminim.
  • bir arkadaşımdan duyup bir çırpıda 3-5 videosunu izlediğim takip edilesi youtube kanalı.

(bkz: kültürlenin lan fakirler)

çocuğu fena halde ilkokul arkadaşıma benzetiyorum acaba adı sanı nedir bilen varsa yeşillendirebilir.

tarihteki az bilinen olayların hikayelerini anlatıyor. merak uyandırıyor.
  • güzel kanal. çok daha iyi olabilir tabi ama, bu haliyle bile youtube çöplüğünde parlamaya yetiyor. esprilerin dozunda tutulması büyük başarı.
  • slime, challange, eski videolarımı izledim, sevgilimle avm'yi dolaştım, minecraft'ta yarrak portalı yaptım gibi salak saçma içerik üreticileri arasında kaliteli içerik üreten kanallardan bir tanesi.
  • burcu bakdur gibi olmasınlar diye temenni ettiğim youtube kanalı. video içerisindeki abi sempatik, diksiyonu düzgün ve en önemlisi egodan uzak biri gibi gözüküyor.
  • (bkz: kalite)
  • youtube'da çeşitli insanların ve olayların ilgi çekici hikayelerini anlatan kanal.

bence türkiye'deki en iyi kanallardan biri. hem görsel açıdan hem de seçtikleri konu açısından harika işler yapıyorlar ama bir aydır video atmıyorlar. en son videoları bitcoin ile ilgiliydi. neredeyse tüm videolarını izleyen biri olarak söylüyorum umarım videolarınıza devam edersiniz.

ayrıca anlatılan hikayeler umarım yönetmen ve yapımcıların ilgisini çeker ve de film olarak karşımıza çıkar.
  • son zamanlarda bir şey paylaşmayan kaliteli youtube kanalı. projenin iptal olmuş olabilmesi korkusu sardı dört bir yanımı. şaka şaka o kadar değil ama severek izliyordum geri gelin.
  • sunucusunun ismi alper etiş’tir. neden bilmiyorum ama kendisini dinlerken mutlu oluyorum, içim huzurla doluyor.

not: ılık değilim.
  • uzun zamandır video yüklemeyen youtube kanalı. güzel işler yapıyordu.
hesabın var mı? giriş yap