şükela:  tümü | bugün
  • yazdığı kitabıyla son zamanın en büyük çıkışını yakalayan genç yazar.
  • "bağlaç olan de"yi dahi ayırmayı bilmeyen ve/veya beceremeyen biri.
  • son çıkan kitabının* tanıtımı şöyle olan yazar

"herkesin bir derdi vardır. bazıları geçer, bazıları geçmez. bazıları anlatılır bazıları da anlatılmaz. bazen de anlatmak istersin ama dinleyecek kimseyi bulamazsın. bilirsin, muhabbettir ihtiyacın ama edecek kimse yoktur. işte bu kitap bunun için, dertleşmek için yazıldı. yalnız olmadığını bil diye yazıldı. muhabbet için, muhabbetle yazıldı..."
  • pucca kadar yazar, posta gazetesi köşelerinde mektupları çıkan yurdum insanı kadar şair.
  • migros'ta satılan market kitaplarına karşı ismar'da satılabilecek market kitapları yazarı
  • bu adamın türk edebiyatına verdiği zararı timur sivas'a vermedi.
  • kopyala yapıştır yakıştır usulü yazar.
  • daha de, da bağlacının bile nasıl yazıldığını bilmeyen yazar. sırf allahçılık yapıyor diye ülkemizin çoğu kesimi sevmekte. kitlesini biraz araştırdığımda, çoğu kitap okurken fotoğraf çekinmiş, başkalarına hava atmak için kitap okuyan tipler. eskiden siktir et kitabı vardı şimdi hikmet anıl öztekin'in kitapları.
  • facebook profilimde yer alan kapak fotoğrafımın üzerine kitabından çeşitli cümleler yazılarak asistanı tarafından yönetilen hayran sayfasında paylaşılan yazar. tabiki bu durumdan rahatsız oldum ve acilen kaldırılmasını istedim. hala kaldırmadılar. ne yapabilirim sözlük?

edit: resim eşimle şahsıma ait nişan resmimiz olup izinsiz kopyalanmıştır