• baktı sırf güzel olduğu için yeteneksiz, donuk tipler piyasada yer ediyor bari ben de güzelleşeyim yeteneğim heba olmasın diye düşünmüş olabilir.
    ben bu kızın oyunculuğunu seviyorum iyi ki de yaptırmış o estetikleri de keşfedilmiş yoksa piyasa 1. sınıf müsameresi yapar gibi oynayanlara kalır.
  • bu kadın 90’lı değil mi? 7 sene önceki hali nasıl 40 yaşında gibi görünebiliyor anlamak güç

edit: 91’liymiş, androgenic uyardı. bu daha kötü çünkü 20 yaşındayken 40 gibi duruyormuş. estetik her açıdan yaramış
  • estetiksiz halini shrek’teki fiona’ya benzettiğim oyuncu.
  • şu an güzel görünüyor ama inanın hilkat garibesi değilseniz bu kadar operasyon ile siz de böyle görünebilirsiniz. teknoloji çok ilerledi, 20 sene önceki bile bir deniz akkaya yaratabiliyor varın ötesini siz düşünün.
  • sürekli kendinden yaşça büyük adamlarla veya ünlülerin oğulları ile adı çıkan insan. o değil de ben bu kadının her sezon dizi arası verildiğinde estetik şoku yaşamasına şok oluyorum. bu sezonda göğüslerini yaptırmış ama öyle böyle değil abartı bir göğüs olmuş, yani çalıştığın sektörün hayli farklı olması gerekiyor o göğüsler için.
    genç yaşında yüzünü gerdirmekten ve kendiyle oynamaktan ajda pekkana dönmüş, dudaklar kapanmıyor. yönetmeni ben olsam asla bu yapaylıkla projemde yer vermezdim. inandırıcı, samimi, sahici değil. yapay.

edit: şimdi buradan gelen mesajlar sayesinde aldığım bilgiye göre rol arkadaşları ile konuşmuyormuş ve sette her daim kaprisliymiş. vay arkadaş.
  • bana yüz olarak itici gelen kadın, oyuncuymuş.

aslında normalde yüzündeki her şey ''güzel'' olarak kabul edilirken (göz rengi, dudak vs.) , bu kadında bana itici geldi. bi' iticilik var ama tam olarak ne ifade edemiyorum.
  • el ayak suni eyvallah onu gectim de o ne rezil oyunculuktur abi. gecen valide bakarken maruz kaldim, takriben 15 dakikada bir kendini parcaliyor kari, yerlere yatiyor, agiz yuz gote donuyor falan bir nefret ya!
  • en az 200 bin liralık estetik operasyon var yüzünde.
  • o kadar çok mimik yapıyor ki ben izlerken yoruluyorum. hani oyuncu saklamayı bilendir diyen nuri bilge görse kalp krizi geçirir.
hesabın var mı? giriş yap