• bakın burası çok önemli:

hilal cebeci açık bir şekilde pr çalışması yapıyor.
    çünkü klibinin kuru kuruya tutmayacağını iyi biliyor, bu yüzden saçma salak bir şeyler yapıp gündem olması lazımdı ve yapacağını yaptı.

evet gerçekten de çok zeki. ekşi sözlük yazarlarına bir olta attı, hepsi de sazan gibi atladı.
    şuan her yerde hilal cebeci konuşuluyorsa, önce yaptığı plan sonra da bizim onu gündem yapmamız sayesindedir.

geçmiş olsun.
  • vay iq. 3-5 puanla einstein olmayı kaçırmış bee. az daha çalışsa olurmuş.
  • 156 iq var ama hızlı twerk yapamıyor.

ne yapamıyor? hızlı twerk yapamıyor. yemişim öyle iq'yu ameka !
  • kız meslek lisesinden mezun olup, tıp kazanmak için 156 iq'den aşağı kurtarmaz zaten.
  • merak ettiniz mi?
    izlediniz mi?
    yorum yaptınız mı?

kadın istediğini yaptırmış işte.
  • oğlum baya iki gündür karşılıklı yazışıyonuz kadınla. siz yazıyosunuz o cevap veriyo falan. söyleyin bari de webcam açsın, iki meme göstersin, keyfimiz yerine gelsin.

not: hilal'cim sen bakma bu arkadaşlara. müthiş zekisin. pr falan yaptın burdan süper. şöyle güzel seksi bir video paylaşsan senin tişörtünle gezecek en az 2000 abaza çıkar burdan. biri de ben. pr dediğin öyle olur. hadi canım bekliyoruz.
  • az önce kendisinin açıkladığı durumdur.

--- spoiler ---

sevgili arkadaşlar, ben çapa tıp fakültesini dereceyle kazanmış bir insanım, çok duygusal olduğum için drluk yapamayacağıma karar verip devam etmedim. imla hatalarına de lere da lara çift l tek l gibi şeylere takılmayın ıq 156 sevgiler
    --- spoiler ---

tweet

edit: burayı okuduğunu biliyorum hilalcim. ısırırım.
  • -bütün sınıfa 10 verdim, yalnız şaban’a 2 verdim.
    -niye hocam, ben de kitabı aynen yazdım.
    -ama 4 virgül atlamışsın.

hilal hanım 1-2 virgül atlamış olabilir misiniz?
hesabın var mı? giriş yap