şükela:  tümü | bugün
 • https://mobile.twitter.com/…atus/799951873063219200

  şurada görülebilecek provakasyon afişi. savcılığa suç duyurusunda bulunmaya çağırıyorum herkesi. zira o gün orada bir provakasyon olur da birisinin kılına zarar gelirse bu kadını da türbanıyla bir yere asarlar bilmiş olsun.

  edit: bu arada bir dincinin ne kadar kifayetsiz olabileceğini görmeniz bakımından şunu da ekleyelim:

  https://s.instela.com/…ini-silmesi--i703030-600.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/cmdjfzxwoaed42a.jpg
  https://s.instela.com/…ini-silmesi--i703114-600.jpg
 • ulu önder mustafa kemal atatürk'le apo piçinin aynı karede olması bir mesaj niteliği taşıyor bence.

  şimdi birileri çıkıp ta e. el bağdadiyle hilal kaplanı aynı karede resmetse hoş olur mu.
  neyse fazla kafa yormamak lazım.

  bu gün size örümcekgillerden olan karadul adlı cancağızım bahsedeceğim.

  " (latrodectus mactans), theridiidae familyasından zeytin tanesi gibi siyah ve parlak örümcek.

  genellikle karanlık yerlerde, tavan aralarında yaşar. sekiz gözü vardır. karın bölgesinde tepeleri birleşik iki üçgene benzeyen kum saati gibi bir işaret bulunur. ortalama 10-12 mm büyüklüktedir. bazı güney amerika ülkelerinde sık rastlanır. ağ tuzakları kurarak avlanır. çaprazvari tellerle ördüğü ağın ortasında kısa bir tünel bulunur. burada böceklere pusu kurar.

  dişi, çiftleşmeden sonra çoğu zaman erkeğini yediğinden dolayı karadul olarak da bilinir. dişisi, kuvvetli bir zehire sahip olmakla beraber, sokmasından kaynaklanan rahatsızlık abartılmaktadır. zehri, bir insanı öldürebilecek kadar tehlikeli olmasa da her yıl karadul ısırmasından ortalama 15 insan ölmektedir. bu köpekbalığı ısırmasının 2 katıdır."

  vikiden alıntıdır.
 • ya göründüğün gibi ol ya olduğun gibi görün sayın kaplan .. hani olur ya okursan burayı bil ki inandığını iddia ettiğin dinin en büyük günahlarından birisi yalan ve iftiradır ki sen bu kötü huyları alışkanlık haline getirdin. hiç mi korkmazsın insanların kanına girmekten, hiç mi hesap günü geldiğinde vereceğin hesapları düşünmezsin madem öyle ne diye islamdan dem vurup dindarım dersin? bu dünyadan korkma kaplan, bunun öteki dünyada mahşer günü var ondan kork, hakkını yediğin kullar mı şefaatçin olacak sıratta?
  tanım da yapalım; kendi tabanını gazlamak için hazırlanmış sahte afiştir, elbette bu dünyada da bir cezası vardır sahteciliğin.
 • kendisinin hazırladığını zannetmediğim, ama gerçek olacağını düşünecek kadar geri zekalı olmadığını bildiğim sahte afiş. böyle insanlar yüzünden bütün müslümanlar töhmet altında kalıyor.

  edit: afiş sahte, ama chp mitinge vekil düzeyinde katılıyor. yuh ulan yuh.
 • herkesi suç duyurusunda bulunmaya çağıran arkadaş, önce kendisi bulunup bu duyuruyu burada paylaşmaz ise, provakatördür, hedef gösteriyordur, bilgisayar başından vatan kurtarmaya çalışan ergendir.

  afiş berbat ve sefilce, ancak şu göstermelik duyarlılık daha sefilce.
 • bu uyduruk afiş, kılıçdaroğlu'nun önüne atılan kurşun, şehit cenazesine gönderilen chp çelengine saldırı, bülent tezcan'a saldırı ve diğer her şey... hiçbiri tesadüf değil ve hepsi, chp'yi terörize etmeye yönelik organize operasyonun bir parçası.
 • sanki gezi kalkışması esnasında apo ile atatürk posterlerini, hdp ile chp bayraklarını yan yana sallamamışlar gibi dava edin diye ağlıyorlar. evladım siz hiç zekanızı kullanmıyor musunuz? ara sıra deneyin faydasını görürsünüz. hayreti mucip.
 • tek dileğim var, bu ve bunun gibi sahte belgelerle insanları kışkırtan insanlar* ile ahirette yüzyüze gelip bu yaptıklarını nasıl açıklayacaklarını görmek istiyorum.

  (bkz: kul hakkı)
 • bu kadın akp propaganda timinin başı,ve dava açsanız da ondan da yırtar bir şekilde,bunlar epey organize şekilde saldırı yaptılar bu sefer,akpnin tüm teşkilatlarındaki tüm çalışanlar yazmışlar neredeyse,sanırsam akp tabanında oldukça tepki çekti ekonomi ve çıkan son yasalar,ve seferberlik ilan edildi,ayrıca mhp de akp ile anlaşmışlar başkanlık konusunda,aşklarını da bu propagandayı yayarak tazelemişler
 • kendisine göre ölmeyi değil yaşatmayı seçmiş bir yaratığın da kullanıldığı afiş. itirazı neye anlamadık.

  https://store.donanimhaber.com/…3c4d881e4b71f28.jpg

  unutma, unutturma!