şükela:  tümü | bugün
  • show tv'de yayinlanan metro palas adli dizi filmin yonetmeni. peugeot 306 kullanan yay burcu kadini.
  • yamulmuyorsam aynalı tahir'i de yönetmiştir.
  • aşk-ı memnu'nun kanal d tarafından yayınlanan uyarlamasını yönetiyor.
  • ülkemizde isteyen herkesin dizi yönetmeni olabileceğinin canlı kanıtıdır.
  • aşk-ı memnu dizisinin başarılı yönetmeni.

dizilerin başarı/başarısızlıkları tek başına yönetmenleriyle mi değerlendirilmelidir bilemiyorum. çünkü ismi geçen yönetmenin kariyeri aynı zamanda başarısız dizilere de tanıklık etmiştir. ancak aşk-ı memnu bir performans dizisidir ve o oyunculardan bu performansı çıkartmaktadır yönetmen.

kesişme üzerine kurulu behlül ve bihter ilişkisini klişelerin bir adım gerisinde öyle güzel yansıtmaktadır ki ekrana hala sıkıcı hale gelmemiştir konu. ve hatta gerçek sürprizlerle izleyicide de heyecan uyandırmaktadır.

eminim behlül ve bihter'in birbirine dokundukları sahnelerde bir çok kadın izleyiciye "ay şimdi biri görecek" heyecanını yaşatmakta, germektedir. e daha neye başarı diyelim dimi ama...
  • milliyet pazardaki röportajında http://www.milliyet.com.tr/…010/1290757/default.htm aşk-ı memnu'yu halit refiğ'in yarattığından dem vurmuş yönetmen.
  • ilk sezonunda her bir bölümü sinema filmi gibi kurgulanan kuzey güney'i tek bir bölümde esra ceyhan'la a'dan z'ye seviyesine indiren kişi. köylü dizisi fatmagül'le birlikte bitmemesi kötü olmuş.
  • gerçekten mahvetmiş kuzey güney'i. her şeyi geçtim boktan color correction'ı bu kadar şahsiyetli bir diziye dayaması çok boş bir egonun eseri olmuş gibi. yazık. kuzey güney kalibresinde değil.
  • son derece başarısını hangi diziyle kanıtladığını merak ettiğim yönetmen. elveda derken mi karagümrük yanıyor mu acaba. aşk-ı memnu gibi prodüksiyon, fatmagül'ün suçu ne gibi trajedi temelli ben bile çeksem yürüyecek işlerle olmasa gerek.