şükela:  tümü | bugün
  • alarko holding'in sosyal yaşam klübü diyebiliriz buna.
    (bkz: hillside pasha)
  • guru'nun milyarlar vererek 1 hafta tatil-balayi yapacagi yer. (gereksiz. ben olsam 1 haftami bodrum tipi bir yatta gocek-fethiye koylarini gezerek gecirirdim bir haftami. hem daha ucuza gelirdi, hemde hayat boyu unutamayacagim bi tatil gecirirdim. cok soyledim ama dinlemedi :))
  • fethiye'de kendine ait bir koy ve yolu bulunan lüxks tatil köyü
  • boğaziçi üniversitesinin her sene nisan sonu- mayıs başı springbreak tatillerini değerlendirdiği tatil köyü.
  • bogazici universitesi 1996-2002 arasi bircok mezununun, mayisin ilk haftasi boyunca, belki de en kahkahali, en aylak, en guzel gunlerini gecirdigi ozlenecek mekan.
    ..senin icin cilveli diyorlar
    diskodan bardan cikmaz diyorlarr....
  • sahane bir manzaraya sahip, rahat evleri, guzel otesi yemekleri olan (4 gunde 4 kilo alinmasi garantilidir, o da fazla yememek ve icmemek sartiyla), animasyon ekibinin bile asla rahatsiz etmedigi, eglenceli insanlarla dolu guzel sahil klubu. yani otel demek cok az gelecektir buraya, otel degildir ki, evde kalirsiniz, hastalanirsaniz yemek ve doktor ayaginiza gelir, sizinle herkes muthis ilgilenir, hatta o ilgiyi azaltmak icin geceleri odamda kitap okumayi tercih ediyorum kaprisleri yapsaniz bile. bira gecesi, bira bedavadir. gosteri gecesi ise sampanya. her yemekte deli gibi sarap icersiniz.. ickiye doyarsiniz. ama daha onemlisi kalbinizi yumusatan bir hava, onunuzde deniz, gercekten kilinizi kipirdatmadan inanilmaz eglenmenizdir.
    tembel, rahatina duskun birinin hayalindeki yerdir burasi. onu bile canlandiracak bir enerji sacar cunku.
    kiminle gittiginiz de onemlidir tabi, dunyanin en tatli insanlarindan biriyle giderseniz burayi ancak cennet diye hatirlarsiniz.
    yine de her guzelin bir kusuru vardir. oldukca pahalidir. butun sene fedakarlik yapip gitmeyi gerektirebilir. universite ogrencisiyseniz daha guzel, size ozel indirimler uygulanir. guzel bir tatil gecirir, dinlenmis donersiniz.
  • enteresan mimari tasarımı yüzünden, odaların hiç birisinin balkonunun başka bir yerden görülemediği, çıplak güneşlenme fantezisini sevenlerin rahatlıkla güneşlenebileceği süper tatil köyü.
  • hayatımın en güzel bikaç tatilinden birini geçirdiğim güzel mekan. yemekleri, ortamı, doğası, denizi herşeyi aşmıştır. pahalıdır ama pişman etmez adamı

yalnız belirtmekte fayda var sarhoşken atlarsanız dikkat edin, havuzu o kadar da derin değil maalesef. sabahın 7sinde daha ayılamadan balıklama atlayıp burnunu kıranlar var yani. ben tanıyorum (bkz: bir arkadaşım)
  • bir hafta icerisinde insana cennete gelmis hissini yasatabilecek muhtesem mekan. fethiye de özel bir koya insa edilen, kücük dag evciklerinde, insani rahat ettirecek bütün hersey düsünülmüs ancak asiri lüksten de kacilmistir, bu özelligiyle, dinlenmek icin birebirdir. günde bes kere; kahvalti, karpuz, ögle yemegi, cay saati, aksam yemegi olmak üzere acik büfe sunulmaktadir... citir citir gittiginiz fethiyeden, bir hafta sonra cesmeye 5 kilo fazla gecebilmeniz yüksek olasiliktir. herkese acik restaurantin haricinde, bir de pasha bay club vardir ki.. böyle bir mekani istanbul un hic bir semtinde bulabilmek mümkün degildir. gitmek istediginiz taktirde bir gece önceden rezarvasyon yaptirmaniz gerekmektedir, hillside in bir geceligine kisi basi 280 dolar ödeyen insanimizin ki bir cift icin bu 560 dolar demek günlük, klüp icerisinde pasha bay club i degilde, acik bufeyi tercih etmelerinin sebebi, burda ictiklerinizi ödüyor olmanizdir. bu yüzden genelde sakin, seckin bir ortami vardir. sunulan o kadar alternatife ragmen yine de clubin butun yemeklerinden biktiysaniz, yan koydaki balikci osman
    derdinize derman olacaktir. yine hillside in organizesiyle, kaldirilan minik teknelerde yan koya gecilir, kucucuk bir koyu restaurant haline getiren muessesede ege de yiyebileceginiz en lezzetli deniz urunlerini bulabilirsiniz. antalya hillside dansa fethiye hillside, tatil köyü kavramina tamamen uyan bin kere daha tercih edilesi harikalar diyari bir mekandir....