şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: hillside)
  etiler alkent ve hadimkoydeki alkent 2000 sitelerinde bulunur. yani kisacasi alarko holding in sitelerinde bulunmaktadir.
 • ikinci evim bir kulüp bukadarmı güzel olurr
 • etiler, alkent içerisinde bulunan kulup. hillside city club trio'dan sonra bazı yerlerde adı hillside city club etiler olarak da geçer.

  insanı bağımlısı yapan sadece tesislerin ve imkanların fazlalığı değil temizlikten, çalışanların kalitesine*, aletlerin bakım ve yenilenmesine kadar dört dörtlük olmasıdır. istanbuldaki diğer tüm tesislerin**** uzun dönemler üyesi olmuş, aktif olarak devam etmiş ve sonunda burayı denemiş insanların her zaman son durağıdır.

  hillside diğerleri gibi sizi üye yapıp sonrasında bırakmaz. tesis içerisindeki sürekli yenilenen ve dünyadaki trendleri takip eden grup aktivitelerinden, dışarıdaki organizasyonlara (turnuvalar, partiler, geziler, tatiller, paintball, carting vb. aklınıza ne gelirse) devamlılığınızı sağlamak için sizi sürekli motive eder. bozulmuş bir ekipmanı ertesi gün aynı şekilde görmeniz mümkün değildir.

  spor öncesi ve sonrasında sizi orada bulunmaktan keyif aldırmak için tesisin doğrudan içerisinde bulunan starbucks, mezzaluna, thehouse cafe, dr&r'ından sinemalarına, kuaföründen, spa'sına herşeyi düşünmüş tam teşekküllü bir kulüptür.

  tesis dışarısında ise üye olarak kazandığınız hillsider kartınızla yüze yakın cafe, restoran, bar vb. tesiste size indirimler, ekstra imkanlar sağlar. su ada'yı da bedava kullanabilirsiniz. bilimum birinci sınıf konser ve aktiviteleri biletix fiyatlarının yarısına, size ayrılan özel bölümlerde izlemenize olanak tanır.

  sanılanın aksine snob, züppe yuvası değildir, insanlar piyasaya değil, spor yapmaya gelir. çevrenize baktığınızda kilolu insan az görürsünüz, bunun nedeni hillside'in diğerlerine nazaran devamlılığı çok yüksek değerlerde olan bir tesis olmasıdır. ilk başlarda formunuz yerinde olmasa bile zaman içerisinde sizde o gruba çok rahat katılırsınız. arkadaşlarınızı -ücretsiz olarak- defalarca (resmen 5 ama uygulanmaz) tesise davet edebilirsiniz. sıkça yapılan basketbol, tenis, squash vb. turnuvaları çoğunlukla ise herkese açıktır.

  herşeyin kusursuz olmasını bekleyen, mükemmeliyetçi bireylerden, arada bir spor yapayım-cılara kadar herkes için fiyat, performans ve kalite olarak bir numaradır. bir üyenin referansı ile %20'ye varan oranlarla indirimle üye olabilirsiniz. ya da büyük bir firma / grupta çalışıyorsanız zaten %30-35 indiriminiz bulunur. abuk subuk tipleri* kabul etmedikleri için rahatsız olmayacağınız bir tesistir.

  web sitesi: http://www.hillside.com.tr/hillsidecityclub/
 • zaman yoneticileri üyeliğinde kısmen daha ucuz bir teklif sunar. boylece calisan kesime hitap etmiş oluyorlar. hafta içi akşam 8.30 dan sonra hafta sonu ise sabah 08.00-12.00 ve akşam 18.00-23.00 saatleri giriş yapıp tesisi rahat rahat kullanabilmenizi sağlar bu üyelik. pekte bi güzel olur hafta içi o kalabalık saatlerdeki hengameden uzak rahat rahat sporunuzu yaparsınız.
 • diğer spor merkezlerinden ayrılan tarafı üyelerine gösterdikleri ilgi ve saygıdır. eğitmenler ihtiyacınız olduğunda yanınızdadır, temizlik görevlileri ise göze batmadan her dakika ortalığı kontrol ederler.
 • istanbul da bir evim yoktu ama istinye de hillside city club ım vardı...
  fitness programları arasında bosu mix, beat it, dance step, cycle, yoga, plates based mat, cardio kickbox, class latino gibi bi suru aktivite olan yasam mekanı.

  zamanı nasıl gecirdiğine bakar hayat:)
 • çok ilginçtir ama ben buranın buhar odasında raks ettiğim gibi hiç bir yerde raks etmedim. kadim dostlarım; tepinerek horon ceken artvinli lutheryanları özlediğimden midir, buhar odasının eşsiz rahatlatıclılığından mıdır bilinmez ama insanı evinde hissettirdiği kesin. (bkz: kafkasor yaylasi)
 • yeterli ama bir o kadar da küçük bir binaya sahip olan klüp,tabi dışarıdaki tenis kortlarını ve basketbol sahasını saymazsak.
  cycle ve box dersleri olmazsa olmazdır.eğitmenler belli zaman ve istisnaların dışında ilgisiz gözükürler, zoraki tavırları sinir bozar.
  buhar banyosu ve sonrası uyku keyfi kaçınılmazdır.
 • istemediğim halde zorla yanıma gelip yaptıgım hareketi düzelten spor hocası nedeniyle* üyeliğimi uzatmadıgım mekan. bir de buyrun? diyen mağazalardan mal almam. kendi halinde takılan adamlara elleşmemeli hiçbir görevli.
 • sanki herkes istanbul'da uzun sure kalacakmıs gibi 6 aydan kısa sureli üyelik yapmayan yer. tamam bir politikanız olabilir ama bazı yerlerde esneklik gostermeniz sizin yararınıza olacaktır. durumu anlatıyorsunuz ocakta yurtdısına cıkacagınızı soyluyorsunuz, size 6 aylık programımızı verelim diyorlar.