• http://t24.com.tr/…-murat-sabuncu-protestosu/231530

eğer şu haberdeki gibi olduysa mehmet karlı demokratik bir eylem yapmış. kanal yönetimini eleştirip gitmiş. hilmi hacaloğlu bunu neden kişisel alıp drama yaratmış onu anlamadım.

kızacaksa tmsf başkanına kızsın. program arasında adamı arayıp fırça atmış bir de.
  • şimdi söz sizde programını bitirişi kendisine olan kızgınlığındandır olsa olsa. gazeteciyim diye ortada dolaşacaksın, ama birilerinin müsaade ettiği kadar konuşacaksın. onların duymak istemeyeceği şeyleri duyunca rahatsız olacaksın. kusura bakma dostum ama yediğin dost kazığı değil senin. gerçek anlamda bir dostun varmış. nerede olduğunu, ne olduğunu göstermiş sana. gözünü açmış. şimdi özgür bir ortam bul ve işini layığıyla yap.
  • dun istiklal caddesindeki disk eylemi sirasinda, polis tarafindan beyoglu emniyetinde misafir edilen!! ve belli ki misafirligi sirasinda kendisine dayak ikram edilen ntv muhabiri. ayrica kendisinin eski insan haklarindan sorumlu devlet bakani chp'li algan hacaloglunun yegeni olmasi da tuhaf bir ironidir. istanbul valisi muammer guler, konuyla ilgili hemen!!! sorusturma baslatildigini aciklamis... hacaloglu'nun emniyette gecirdigi sure, basina ve ntv avukatlarina "misafirimiz, cay iciyoruz" diye bildirilmistir... oy benim ulkem, oooyyyy...
  • avukatlığını yapmak istediğim şahıs.

"polis beni dövdü, karakolda kötü muamele gördüm!" demeye fırsat dahi bulamamış bir diğer örnek için:

(bkz: metin göktepe)
  • daha once de bir grup besiktas seyircisi tarafindan tartaklanmis gazeteci.(bkz: 25 ocak 2004 besiktas samsunspor maci)
    avrupa birligine girmek konusunda pek bir azimli gorunen hukumetimizin kilini kipirdatmadigi olaylar yasamistir kendisi.basina karsi saldirilarin sona ermesi gerekliligi vurgulanmistir bu ulkenin tarihinde metin goktepe gibi bir utancin oldugu unutularak.
  • guney osetya'da araci saldiriya ugrayan, bu saldırıda omuzundan vurulan muhabir.
  • şoreş tolaz'ın müstakbel basın danışmanı.

yakışır.
  • ilk hareketiyle reklama girebilecekken, mehmet karlı'nın sözlerini bitirmesini beklemiştir. sonuna kadar beklemeyip, çok önce yayının kesilmesini sağlayabilirdi. eylem de güdük kalırdı. eylemin her kelimesiyle yayınlanması ve kayda alınmasında büyük payı vardır. bilerek ya da bilmeyerek. teşekkür edilmesi gerekir.
  • biraz önce 200. programını gerçekleştirdiğini ve son bölüm olduğunu belirterek ekranlara bilmediği bir süre için veda ettiğini duyurdu.

böyle düzgün insanların hayatımızdan çıktıkları, çıkarıldıkları bir ülkeye doğru koşuyoruz adeta. umarım ileride de kendini ifade edebileceği güzel programlar içerisinde bulunur.
  • mehmet karlı ne kadar onurlu bir iş yaptıysa kendisi tam tersi bir iş yapmış. emeğinizin yanında başka şeyleri de satmasalar keşke.
hesabın var mı? giriş yap