• istanbul'un göbeğinde sayılsa da aslında hiç biryere yakın olmayan otel.

otelcilik hizmeti iyi, odalar güzel ancak şahsi konaklama için yeri uygun/doğru değil.

ha bunu diyorum ama bomonti'de hemen önündeki mekanda takılan gençler gece kalmak için bu oteli kullanıyorlar ve sabah kahvaltısında çok absürd kıyafetlerle kahvaltı eden tiplemeler görerek eğlenceli bir kahvaltı "sunuyor" size otel o ayrı bir detay :)

toplantı mevzuları dışında işe yaramaz. konaklama için başka yerlere bakın bence. herşeyden önce yeri iyi değil.
  • 837 odası ile istanbul'un en büyük oteli olmaya aday, şişli bomonti'deki tarihi bira fabrikasının alanına yapılacak oteldir.

alanı 49 yıllığına 60 milyon dolara kiralanmış ve 250 milyon dolar yatırımla yapılacakmış.
  • internette şu sıralar yangın çıktığına dair haberler dolaşmakta.
  • banket satı$ ofisi geçilen talepleri asla irdelemez. teklifler tarih ve ki$i sayısına $öyle bir göz atarak hazırlanır; yazılan notlara kesinlikle dikkat edilmeden, sabit formatın dı$ına çıkmaya tenezzül etmeden, ek falan hazırlamadan mail gövdesine gömerek gönderilerek saç ba$ yoldurur. menüler "bilmem ne'den ba$layan fiyatlarla" diye sonsuz çoklukta fonksiyonlar hâline gelir.
    kısaca; lâfa gelince hemen yapı$tırıverdikleri o "hilton standartları"ndan bihaber bir oteldir.
  • kariyer.net’in 350 çalışanıyla cumartesi günü yıl sonu toplantısını ve eğlencesini gerçekleştireceği hotel.
  • rezalet ötesi bir oteldir hiçbir zaman ödediğiniz karşılığı hizmet olarak alamazsınız çalışanları da aynı şekilde kendilerini otelin sahibi sanırlar özellikle restaurant kısmında büyük sıkıntılar yaşadım orkun tunç ve diğer çalışanları tam bir fiyasko kesinlikle tavsiye etmiyorum
  • spor salonunun hilton standartlarıyla alakası olmayan otel aletler eski ve deforme olmuş .
hesabın var mı? giriş yap