şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: ingilizce)de erkek 3.tekil sahis icin "onu" ve "ona" anlamlarina gelen bir sozcuk. (bkz: her) (bkz: his)
  • agir birseyi kaldirma oncesinde, genzimizden cikan ses.
  • başlarda teenage işi bulsamda şu sıralar gitgide daha çok dinlediğim grup. fakat yinede kadın hayranları erkeklerden fazla olmalı -ki ben klibi günde 5 vakit izlemeyi tercih ederdim.
    (bkz: sozlukte gunah cikarmak)
  • himmm, ne desem simdi.
    ing. onu, ona... give him a pencil, ona bi kalem ver, pencil him, onu kalem et.
  • eskinin underground gothic rock grubu..greatest love songs vol:666 gibi sacma isimli ama muhte$em albumleri vardi.cok sevmi$tim,ozellikle wicked game,when love and death embrace filan cok iyiydi..grup ilk once "ne tur muzik yapiyorsunuz" sorusuna love metal diye cevap verince gozumden du$tu..razorblade romance cikti sonra,daha profesyonel ama artik mtv lik insanlar onlar..yazik..yinede eglenmek dinlenmek amaciyla dinlenebilir..
  • vokalistini tam olarak çıkaramadığım. son cd'sinin kapağına hasta olduğum, grup...
  • kolej gencliginin yeni trendlerinden biri.
  • kliplerini ilk seyretiimde özellikle vokal abie gicik kaptiim,soorasinda exende it is all tears ı duyduumda ulen kim bunnar dediim,defalarca dinnemekten bıkmadiim we utanmadan lyrics.com dan sözlerini kaydettiim,canli olarak izleyebilitemiz olacak grub..
  • finlandiya lı "love metal" adlı yeni bi türün oluşmasını sağlamış,ville valo diye oldukça karizma ve sesiyle beni orgazm eden bi adamın vokal yaptığı grup..2 albümleri var..