şükela:  tümü | bugün
  • kas'ta bulunan ve yaz tatili icin simdiden rezervasyon yaptirdigimiz otel.

    otelle ilgili internetten gorduklerim disinda hicbir bilgim yok ancak simdiden yedigim bir boku oylesine guzel duzelttiler ki mahcubiyetten yerin dibine gectim.

    temmuz yerine yanlislikla hazirana yaptirmistim, aradilar nerdesiniz gelmiyor musunuz diye, nereye dedim :). sonrasinda magdur olmamamiz icin hem depozitoyu yakmadilar hem de 3 kisilik oda kalmis diye bize onu verdiler.

    cakkal esnafin ve isletmelerin ornek almasi gereken bir kurum diye dusunuyorum, yapmak zorunda degillerdi ama cok klas bir hareket tebrik ederim.

    hep rezalet paylasacak degiliz...
  • son 3 gecedir konakladığım kaş merkezde bulunan otel. yeri az biraz yokuşta olsa da güzel. yanı a101 ve carrefour. otopark sıkıntısı merkezde olduğu için biraz mevcut ancak arka sokağa falan konabilir, çok sıkıntı yaşamadım. odalar temiz, düzenli ve yeni. personel güleryüzlü ve yardımsever. kahvaltı açık büfe ve doyurucu. fiyatlar çevreye göre daha uygundu. 3 günde 1 tane sıkıntı yaşamadan döndük. kaş zaten güzel bir belde. seneye okullar kapanmadan oralara göç başlamadan gene gitmek lazım.