şükela:  tümü | bugün
  • komsusunun 3.5 yasindaki kizini tecavuz ederek olduren sapkin cani. aklim almiyor, canim yaniyor artik bu haberleri duyunca. 3 gundur muge anli'da hicbirseyle ilgisi olmadigini soylemesine ragmen baskiya dayanamayip bi noktada itiraf etti. daha once de yegenine cinsel istismardan 1.5 yil hapis yatmis bir adam, mahallede cocuklara seker verilir ve bunu n karisinda opulmek isterken de goruluyor da mudahale edilmiyor. aklim almiyor bunlari. nasil barindi mahallede? hadi barindi, nasil dolanabildi cocuklarin etrafinda? koruyun su cocuklarinizi.. ınsallah beter olur,surum surum surunur..

edit: haberlerde tecavuz degil taciz ettigi soyleniyor,not dusiyim istedim.
  • canlı yayında 3 gün suçunu inkar ettikten sonra müge anlı ile konuşarak cinayeti kabul etmiş katil.

bu nasıl bir sapkınlık. gariban bir ailenin ufacık masum bebeğinden ne istedin?
  • amerika'da olsa, cinsel istismardan sabıkası olduğu için damgalanır, normal bir mahallede ev bulamaz, halka açık bir veritabanı olan cinsel suçlular veritabanında işaretlenir ve okullara, çocukların olduğu yerlere yaklaşmasına izin verilmezdi. bazı eyaletlerde şehir dışında, ormanda çadırda yaşamaya mahkum olurdu. en azından batı ülkelerinde böyle tiplere 'creepy' derler, çocukların yanına bile yaklaştırmazlar, bizim çomar ve cahil insanımız gibi sahip çıkıp gariban diye savunmazlar.

herif çocukların resimlerini çekiyor, şeker verip öpücük istiyor ohoooo hangi batı ülkesine gitsen böyle davranışlar megafonla çıkıp 'sapığım ben, pedofilim, çocuklara tecavüz etmek istiyorum' diye bağırmakla eşdeğerdir ve ona göre tepki görür. git elalemin çocuklarına şeker vermeye kalk bak nasıl anında polisi arıyorlar ve yaka paça derdest ediliyorsun.

cehalet geçekten çok kötü. adamın sapıklığından ziyade, çomar mahallelinin 'ne istiyorsnuz garibandan, himmet abi iyi adamdır yapmaz öyle şey' diye savunması, zavallı çocuğun ailesini suçlayacak kadar ileri giderek çemkirmesi kanımı dondurdu. sapık her yerde çıkabilir, dünyanın en medeni ülkelerinde bile pedofil cani manyaklar çıkabiliyor, ama oralarda böyle manyakları herkes dışlar, şüpheli olarak görür, ortada kayıp çocuk varsa ve bütün izler o elemana işaret ediyorsa insanlar kalkıp aileye saldıracak kadar kendinden geçerek böyle bir manyağı savunmaz.

katilden daha tehlikeli olan şey, davranışlarından şüphelenip ötekileştirmek, mahalleden def etmek, çocuklara yaklaşmasını önlemek yerine mal gibi sahip çıkan, yataklık eden çomar toplumdur.

aynı çomarlar sevgilisiyle gezen genç kıza namus bekçiliği yapar, eve erkek arkadaşlarını davet eden bekar kadını orospu ilan edip linç eder ama.

iyi ki şu leş, rezil, zelil toplumdan zamanında kaçıp kendimi kurtarmışım. ana dilimi hepten yitirmeyeyim diye buraya girip uzaktan da olsa maruz kalmak yeteri kadar sinirlerimi bozuyor.

bu manyaklar ve bunları koruyup kollayan beyinsiz çomar sürülerinin arasında yaşamak zorunda olan aydın, vicdan sahibi, modern insanlara tanrılar yardımcı olsun.
  • bu şerefsiz oruspuçocuğu siktiğimin adam yüzünden bi zamanlar çocukları sevindirmek, kendimizi sevindirmek için yaptığımız sevgi dolu masumane davranış olan şeker vererek öpücük almak sapıklık oldu ... geberesıce yaratık...
  • ulan televizyonu izlerken kıracaktım az kalsın. nasıl sakin kalmışlar canlı yayın sırasında anlamadım.

bahanesine bakın: yıllardır kimseyle birlikte olmadım, kadınlar paramı aldı ama evime gelmediler, beni verme polise...

ulan seni orda bir güzel benzeteceklerdi bak nasıl oluyormuş...
  • yaptığı itiraftan sonra bile müge anlı ve ekibinin kendisine himmet bey diye hitap ettiği bir adet orospu çocuğu. ulan insanlar nasıl sinirlerine bu kadar hakim olabiliyor. o itiraf esnasında ben olsam sanırım ağzını yüzünü oracıkta sikerdim.
  • neyden korkuyorsa başına fazlasının gelmesini dilediğim canavar.
  • programda,kendisinin facebookta 600 tane hanım arkadaşı olduğu konuşulmuştu.umarım, çocuklarının bu tip sosyal paylaşım sitelerini kullanmalarına ses çıkarmayan anne babaların kafalarında bir ampul yanmıştır bunu duyunca.
  • bu icine ettigimin memleketinde polis olmadigi icin muge anlinin yakaladigi sapik katil.