şükela:  tümü | bugün soru sor
 • "arda daha yeni basliyor, messi daha ne yapacak" sözüne sonuna kadar katıldığım jedi master.
  aynı mantıkla ben messi'den de, arda'dan da iyiyim. neden? çünkü henüz başlamadım bile...
  bi başlasam var ya, piiuuvvvv...
 • kendisi ile ayni ahlak anlayisini paylasmamak, hayatimin en onemli ovunc kaynaklarindan biri.
 • (bkz: herbokolog)
 • dünkü yazısında, napoli'nin, iflas etmek üzere olan, oyuncularını bedavaya veren, boş beleş bir takım olduğunu iddia etmiştir. italya'yı, avrupa şampiyonasında izledik, 3 tane adamını sayabilir misiniz, italya futbolu bitti gibisinden şeyler yazmıştır.

  birileri bu adama, napoli'nin bu sene 78 milyon euro'luk transfer harcaması yaptığını, higuain'i 90 milyon euro'ya juventus'a sattığını, son 2 yılda toplam 120 milyon euroluk futbolcu sattığını, şimdi takımın ön tarafını satmaya kalkışsa, en az 100-120 milyon euro'ya satacağını söylemesi gerekiyor. ayrıca, bitti denilen italyan futbolunun son 6 yılda 1 şampiyonlar ligi şampiyonu, bir de şampiyonlar ligi finalisti çıkardığını, milli takımlarının ise 2012'de final, 2016'da çeyrek final oynadığını da söylemesi elzem bence. belki de bunları o da biliyor ama işine gelmiyor. içindeki beşiktaş ve özellikle şenol güneş nefreti o kadar büyük ki, bunları bilmiyormuş gibi yapıyor.

  neyse ki, artık okunmuyor, izlenmiyor. çok şükür..

  debe düzeltmesi : destek olun lütfen..

  link
 • onbinlerin stadda, milyonların ise televizyon başında izlediği bir maçta basın tribününe hakaret ve küfür anlamına gelen hareketler yapan emre'nin bu tavrını eleştirdiği için ve "emre karakterinde bir oyuncu kaptanlık yapamaz" lafı "emre karaktersizdir" e dönüştürülerek emre belözoğlu tarafından dava edileceği açıklanan kişidir.

  emre'nin bu cesur girişiminin altında büyük olasılıkla şu anlayış yatmaktadır:
  - ben hareket çekerim, küfür ederim, söverim ama bunları eleştirmeyi hakaret sayarım.

  yok ya? iyi valla. bana cüneyt tanmanı, oğuz çetini, feyyaz uçarı, gökhan keskini getirin ingiltere'den 8 yiyelim razıyım.

  ha bir de emre'nin annesinin sinir krizi geçirmesi durumu var. tabii emre'nin küfür ve hakaret ettiği insanların anası babası yok. onlar merada yetişmişler.
 • ilginc bir babaya sahip bilir kisi.

  nasil bir babadir ki ogullarina, hincal ve ocal gibi nefret dolu isimler koysun ?
  benim de oglum oldugu zaman ismini anasinisik koyacam, nefret oyle olmaz boyle olur diyerekten.
 • arsenal'da tek adını bildiği gibbs'i, giggs* zannediyor olabilir. dalga geçmeyelim, dedeye sahip çıkalım.
 • aslında tam sözlük yazarı olacak bir insandır. neredeyse bütün sözlük yazarları gibi sinemadan diziye, spordan politikaya, ekonomiden modaya kadar her konuda yazar. ekşisözlük, onun gibi olmak isteyenlerin de mekanıdır. bence sayın hıncal uluç bu sözlükte geçirdiği o bir kaç dakikada kendi yansımasından başka bir şey görmemiştir. kendisi gibi binlerce insanın varlığı ise onu rahatsız etmiştir.
 • sanat dünyasındaki owencan eksikliğini kapatan muhteşem yazar. kalite ile eş anlamlıdır.
 • defne joy foster'i su yolunda kıran yazar. acaba diyorum akrabalık ilişkisi sebebiyle, kerem altan'ı koruma içgüdüleri mi harekete geçti. yazısını okuyan ve olayın kahramanlarını tanımayan kişilerin varacağı sonuç şudur : defne evli ama yollu, alkol ve uyuşturucu kullanıyor, kerem ise küçük sevimli kuzen, bekar adam.
  allah'ından bul hıncal.