şükela:  tümü | bugün soru sor
  • dobermanla fb düşmanlığı konusunda yarışabilecek tek kişi.
  • sizin anlamadığınız kısım şu. adam her sözünde "bakın bu işin bir de bu boyutu var, buradan da bakın" diyor. siz inatla olur mu öyle şey diyorsunuz. lan olur olmaz, tartışılacak bir konu işte ve adam tartışılması gerekeni söylüyor. sarıp sarmalayıp korumak gerek böyle adamları. saygı duymak gerek.
  • yarın bir gün ölür mölür, hazır hayattayken fikrimi belirteyim.

2-3 yıldır gazete okumayı da bıraktım ama eski günlerde okumaktan keyif aldığım değişik fikirli adam. zaman zaman aşırılığa kaçtığı, laf olsun diye konuştuğu, saçmaladığı olmuştur ama günden güne ajans gazeteciliğine dönen türk medyasında fikir sahibi sayılı insanlardan.

pek etliye sütlüye karışmaz ama söyleyeceği konularda da lafını esirgemez. zaman zaman tekrara girer. ama iyi kötü bir standardı vardır, "hıncal işte" dersin okuyunca, dinleyince..
  • - hicbir seyi begenmez, surekli sikayet eder
    - her konu hakkinda fikri vardir ve en iyisini hep kendisi bilir
    - tutarli hicbir yani yoktur, bir cok zaman dediklerinin yanlis oldugu ortaya cikar ama hic ozur diledigini duymadim.
    - surekli bagiran, sesini yukselterek hakli oldugunu "ispatlayan" muhtesem bir tartisma adabi vardir.

yarin bir gun olur gider, hazir hayattayken fikrimi belirteyim.

simdi farkettim notu: resmen cahil tanimi yapmisim*
  • allah kimseyi bu 80 yaşındaki bunak gibi futbol yorumculuğu kolaylığına ve fanatizme düşürmesin. adam a sporu mevzi edinmiş, fenerbahçe'ye sallıyor da sallıyor, yok fenerbahçe hakemleri yönetiyormuş da, türkiye'de spor medyası denen şey fenerbahçe medyasıymış da, herkes galatasaray aleyhine çalışıyormuş da, hakemler herkese kötü, feneri de bolca doğradılar, galatasarayı da 2-3 aydır tutuyorlar, bu kadar açık. yaşıtların bir kenara çekilmiş torun seviyor ya da ne isterse onu yapıyor sen ekranlardan provokasyon yapıyorsun.
  • ses tonuna bayıldığım fikirlerine osuruğumla güldüğüm insan. gayet tabi merak ediyor yöntemi nedir böyle bir ses tonuna sahip olmanın. sigarayı tersten yakmak falan mı gerek acep?
  • acil olarak huzur evine gönderilmesi gereken yazar.
  • son büyük galatasaraylı totemci. yıllardır gassarayın her önemli kupa, tur veya maçı öncesi yaptığı negatif çıkışlar hıncal abinin değişmeyen huyudur. tabi bunu bilmeyen bazı yeniyetmelerin hakkında olur olmaz sallaması normal...
  • bu adam kimin yeğeni lan? nerenin torpili bu.
    dünyalar değişti, darbeler oldu rejimler değişti tüm basın el değiştirdi... bu adam hala sabah'ta aynı köşenin sahibi ve hala "dün opera izledim gurur duydum!!!11" diye yazı yazıyor 2019 itibariyle. anakronik gibi değil gibi.

ha bir de şey var (bkz: aksini iddia edenle oturup maçı baştan seyredelim bakalım) yıllardır insanları maçların tekrarını beraber izlemeye çağırıyor. belki de çok yalnız lan, belki bir işaret fişeği
  • geçen buralarda dolanan şokopop'un eğer magazinde devrim niteliğinde işler ortaya çıkartabilmek istiyorsa ahbap olması gereken bir kaç kişiden biri.

diğerleri

(bkz: aykut ışıklar)
    (bkz: erkan özerman)
    rahmetli olmasaydı tahir yaman

bu adamla beraber oturup bir maç izlemek isterdim.