• yaşından dolayı sınır ötesi hareket eden, malatya sporcularına hakaret eden, olgunlaşmak kelimesindeki anlamdan nasibini almamış, apak adamdır.akıl yaşta değil, baştadır.
  • iktidar yalakası ortaköy etiler ibne modacısının malatya camiası hakkındaki alçakça ifadelerini sıkıysa 4 büyükler ve akbilspora söylesin... fener malatya maçında sahayı geren fener ve seyircisinin ta kendisidir.

guilhermeye gelirsek orada akıl tutulması yaşamıştır. çıkıp özür dilemesi gerekliydi (pozisyonda bariz penaltıydı)

fener adem büyük e ana avrat söverken bir şey yok; faul yapılınca düşünce ovvv sahtekarlıktır bu.

hasan ali ıssam chebakeye dirsek vururken
    adem büyük e faul yapılırken neredeydin hıncal...

kendisi ve yanındakilerin canlı yayında özür dilemesi zorunludur yoksa malatya halkı bunu yanına bırakmaz...

not: ali koç için üzülen fanatik malatyasporlu
  • yarın bir gün ölür mölür, hazır hayattayken fikrimi belirteyim.

2-3 yıldır gazete okumayı da bıraktım ama eski günlerde okumaktan keyif aldığım değişik fikirli adam. zaman zaman aşırılığa kaçtığı, laf olsun diye konuştuğu, saçmaladığı olmuştur ama günden güne ajans gazeteciliğine dönen türk medyasında fikir sahibi sayılı insanlardan.

pek etliye sütlüye karışmaz ama söyleyeceği konularda da lafını esirgemez. zaman zaman tekrara girer. ama iyi kötü bir standardı vardır, "hıncal işte" dersin okuyunca, dinleyince..
  • - hicbir seyi begenmez, surekli sikayet eder
    - her konu hakkinda fikri vardir ve en iyisini hep kendisi bilir
    - tutarli hicbir yani yoktur, bir cok zaman dediklerinin yanlis oldugu ortaya cikar ama hic ozur diledigini duymadim.
    - surekli bagiran, sesini yukselterek hakli oldugunu "ispatlayan" muhtesem bir tartisma adabi vardir.

yarin bir gun olur gider, hazir hayattayken fikrimi belirteyim.

simdi farkettim notu: resmen cahil tanimi yapmisim*
  • allah kimseyi bu 80 yaşındaki bunak gibi futbol yorumculuğu kolaylığına ve fanatizme düşürmesin. adam a sporu mevzi edinmiş, fenerbahçe'ye sallıyor da sallıyor, yok fenerbahçe hakemleri yönetiyormuş da, türkiye'de spor medyası denen şey fenerbahçe medyasıymış da, herkes galatasaray aleyhine çalışıyormuş da, hakemler herkese kötü, feneri de bolca doğradılar, galatasarayı da 2-3 aydır tutuyorlar, bu kadar açık. yaşıtların bir kenara çekilmiş torun seviyor ya da ne isterse onu yapıyor sen ekranlardan provokasyon yapıyorsun.
  • yavşak
  • ses tonuna bayıldığım fikirlerine osuruğumla güldüğüm insan. gayet tabi merak ediyor yöntemi nedir böyle bir ses tonuna sahip olmanın. sigarayı tersten yakmak falan mı gerek acep?
  • son büyük galatasaraylı totemci. yıllardır gassarayın her önemli kupa, tur veya maçı öncesi yaptığı negatif çıkışlar hıncal abinin değişmeyen huyudur. tabi bunu bilmeyen bazı yeniyetmelerin hakkında olur olmaz sallaması normal...
  • son yazısında selçuk inanı övme gafletinde bulunan spor yazarı bu fizik ve oyunla nasıl selçuğu övüyor gerçekten anlamıyorum kendisi galiba diagneden sonra top oynamayan kasımpaşa maçındaki performansını referans aldı
  • yıllarca gazeteyi her elime aldığımda ilk göz attığım, bugün ne yazmış, kimi neden eleştirmiş diye okuduğum kültür- sanat abidesi(ydi).

yaşlandığını kendime zorla kabul ettirdim çünkü geçmişin gazetecisi değil, günümüzün gazetecisi olmakta çok zorlanmadı.

sanırım bundan bir 12-13 yıl önce, yazdıkları yüzünden ayağından vurulması bu duruma etken olmuştur diye tahmin ediyorum.

yaşlandın be hıncal abi.

ama senin gençliğinde oturup bir kahve içip, sohbet etmek isterdim ne yalan söyleyeyim.
hesabın var mı? giriş yap