şükela:  tümü | bugün
 • corona sebebi ile olandır.

  şu an 3-4 kişi gördüm nette. yiğit can iç ve arkadaşları. bir de seda yavaş var.

  https://www.youtube.com/watch?v=pmrhfnnhj5o

  https://www.youtube.com/watch?v=af87jqjpitu
 • esas sorun burada orada kalsınlar işte. bağışıklık kazanırlar her hastalığa. bol bol körü soslu yemekleri gömsünler. fırsattan istifade yoga yapsınlar, arınsınlar bi güzelce.
 • her boka tassak gecin he mi!
  espri yapmazsa olecek hastaligi belkide coronadan daha yaygin ekside.

  bir ulkenin gorevi sadece vergi toplayip yol yapan mutteahitleri zengin etmek degildir.
  ulkenin vatandasina sahip cikmaktir.
  sahip cikamiyorsan yonetmeyeceksin yonetemiyorsan birakacaksin.

  siz yillarda amerikan filmleriyle buyurken 2 replik duyarsiniz. yurtdisinda ben amerikan vatandasiyim. ve yurticinde ben vergisini odeyen bir amerikaliyim.
  bu ikisinin korelasyonudur buyuk ulke olmak.

  herkes bizi kiskaniyor, amerika almanya hava limanimizi kiskaniyor demek degil.
 • az önce fox haber'de seda yavaş'ı gösterdiler.

  48 yaşındaki yavaş marmaris'te yaşayıp suda terapi yapıyormuş. hindistan'a, dünyanın pek çok yerinden bir araya gelen terapistlerle birlikte eğitime katılmak için gitmiş.

  hindistan sokağa çıkma yasağı ilan edip sınırlarını kapatınca sayın cumhurbaşkanı ve dış işleri bakanından ağlayarak kurtarılmak istiyordu.

  şimdi sevgili ablacağım, anlıyorum zor bir durum. ancak sen corona virüse kafa tutmuşsun. bütün dünyada bu illet varken, güle oynaya hijyenden yoksun bir ülkeye gitmişsin. zaruri olmamasına rağmen gitmişsin. dünyanın her yerinden insanlarla bir araya geleceğini bile bile gitmişsin. aklın başına şimdi mi geldi? türkiye cumhuyeti vatandaşına sahip çıksın ama sen sorumlu bir vatandaş olsaydın keşke...

  bir de, "burada polisler sokağa çıkanları dövüyor, hem de jopla dövmüyor... sopayla dövüyorlar." derken ne yalan söyleyeyim güldüm, keşke jopla dövselerdi.
 • büyükelçilikler niçin var. açıkta kalan yurda dönmek isteyen 35 kişi varmış. belki yurda getirmek zor ama hiç olmadı açıkta kalan vatandaşları ücreti ile bir bina kiralayıp bir arada tutabilir. bir bina içinde güvende kalmalarını sağlayabilir. sahip çıkılmalı.
  bu arada seda hanım kusura bakmasın. ne halt etmeye bu dönemde sertifa kursuna gidiyorsun. senin ben kıt aklına.

  neyse kaza yapana niçin kaza yaptın demeden yardıma gidiliyorsa bunlar içinde bir organizasyon gerçekleştirmesi gerekir.