• dükkan sahibinin yiyeceklerini çaldığı gerekçesiyle zorla alıkoyarak, çarmıha gerer gibi bağladığı ve sonra sopa ile dövdüğü fare.
    o vik vik diye bağırdıkça içim gitti.

kaynak

edi,
  • bu videoya ecnebilerin şu lafı cuk oturur galiba.

(bkz: what the fuck did i just watch)
  • dunyanin en sirin faresini doven bu orospu cocugunu esefle kiniyorum. oysaki bu fareyi beslesen belki gelip koltukta ayni bu sekilde elleri ayaklari gererek oturup seninle futbol maci izleyecek gibi bakiyor.

ulan boyle sirin hayvanlara yapmayin su tarz manyakliklar orospu cocuklari.
  • dostum fare demişsin ama bu bildiğin keme. hatta ve hatta splinter ustanın ta kendisi.
  • uzaylıların dünyaya gelmeden, insanlarla tanışmadan önce bir şekilde görmesi halinde; insanları yok etmeye karar vermesine yetecek video. hayvanların doğal yaşama alanlarını işgal et. hayvanlar bir şekilde uyum sağlasın. sonra sana fazla fazla yeten dünya kaynaklarını kendinin varsayarak, karnını doyurmaya çalışan, senin psikopat kanunlarından bihaber senden güç olarak zayıf canlıları cezalandır.

ya ben insan değilim, ya da bunu yapanlar. kendimi aynı tür olarak göremiyorum.
  • içim gitti aşırı şirin bir fareyi döven, tahminimce aşırı sevimsiz bir insancığın yaptığı kötülüktür. bana versinler, ben onun başını da severim, oyuncak da yaparım ona, ellerimle peynir de yediririm. hatta hamster alırsam diye yıllardır adı soyadı bile hazır “cimcime ballıfıstık”. bu da benim cimcime ballıfıstığım olur. allah böyle masum sevimli canlıları tüm kötülüklerden korusun.
  • herif sanki ülkesinde tek fare varmış gibi bağlamış dövüyor. ulan ülke fare kaynıyor. etraf bok götürüyor..
    tanım: bir tane ağır işsiz içeren video.
  • lan kıyamam nasıl sevimli ya. ayacıkları acımıştır, nasıl gerdirip bağlamış şerefsizin evladı...

nedir bu hayvanların elimizden çektiği ya; günahtır...
  • fareyi getir. aamir khan'ı al.
hesabın var mı? giriş yap