şükela:  tümü | bugün
 • baştan dost ve müteffik hindistan ve halkını tenzi ediyorum; bir inşaat şirkettinde hintlilerle çalışan ve zaman zaman birlikte halı saha maç yapan arkadaşımın söylediği "bir süre sonra kimse onlarla aynı takımda oynamak istemiyor, terledikçe acayip keskin baharat kokusu duyuyorsun adamlar resmen köri kokuyorlar".
 • dünya üzerinde cinsellik felsefesinin *kitabını yazmış oldukları için şu an tenasul uzuvlarına çamur atılan adamlardır.
 • cinsellik felsefesinin kitabını yazmış olmalarından yola çıkarak tenasul uzuvlarına çamur atmanın mantıklı göründüğü adamlardır. adamlarınki kobra olsa niye uğraşsınlar felsefeyle kitapla...
 • mütemadiyen hindistan'da yaşarlar.
 • her daim baygin bakan, baharat kokulu erkekler. konu$urken bile sinebilir, ustunuze ba$iniza o burcu. sanirim evlerinde ve i$yerlerinde, durmadan yaktiklari o tutsulerden, hep sarfo$ gibidirler. gozleri hafif kayik bakar bu sebepten. bir ba$ka ihtimal de, yedikleri bir ya da, birkac ce$it baharatta, ufaktan mayi$maya neden olan bi$iler var. ba$ka turlu aciklanamaz cunku, kokulu uyu$ukluklari.
 • genelleyecek olursak kucuk erkeklerdir. yani ornegin bi iskandinav, bi hollandali, ne bileym bi latin erkekleri gibi boylu poslu degildirler, o nedenle tenasul uzuvlari konusunda yapilan yorumlara, her organin vucudun geri kalaniyla orantili oldugu gibi bir karsilik getirilebilir. elbette uzun boylu olanlari da vardir, mavi gozlu sarisin turk olabildigi gibi.. ama boya ragmen bakarsiniz genelde incedirler, 36 beden popolari felan vardir. neyse, tenasul uzvu meselesine burada son veriyorum.

  dis gorunus itibariyle bence en dikkate sayan ve tipik ozellikleri vucut killariyla ilgili olanlardir, ozellikle sac ve biyik fiksasyonlari literature girecek derecededir. her hintli erkek cocugu bebekliginden itibaren saclarini duzenli olarak yaglar, asla kisa kestirmez (hindu erkeklerin babalarinin cenazesinde saclarini kazitmalari haricinde), her daim bir shah rukh khan ozentiligiyle yandan ayrilan saclar, cepte tasinan bir tarak yardimiyla gun boyunca kontrol altinda tutulur.
  hintli erkekler, yeryuzunde biyikla seksi olabilen tek erkegin tom selleck oldugunun ve onun da 20 yil geride kaldiginin farkinda degildirler. her hintli genc erkek bir gun biyik birakma hayaliyle yasar.
  moda anlayislari dunyanin geri kalanindan oldukca farklidir; rengarenk ve sirti kocaman islemeli baskili felan gomlekler ve ispanyol paca kot pantolonlarin hala erkek modasini domine ettigi ve cilginca alici buldugu bir yerdir hindistan.

  bi de, anne kuzusudurlar. cogu maalesef adam gibi yumurta pisirmeyi, camasirlarini yikamayi bile bilmez, zira evlenene kadar anneleri, evlendikten sonra esleri bunlari seve seve yapar onlar icin, giydirir, doyurur vs.

  kriket ile yatar kriket ile kalkarlar.

  hepsi bir yana... koku konusuna geliyorum en son.. bak burada yazilmisi var: (bkz: türbanlı kadın kokusu/#12220872)
  bi onu oku istersen: onu al evir cevir hintli kokusuna uyarla.
  aman dikkat et, kendi kokundan zehirlenme arada..
 • gözleri her daim bayık bakan bu adamların arasında küçük boyluları kadar iri yapılı boylu posluluarıda vardır, özellikle bu hangi inanca bağlı olduklarına bakacak şekilde bir dağılım göstermiştir. mesela özellikle müslüman hintliler daha bir iri yapılıdırlar, zira et yemeye özen gösterirler.
  tenasul uzuvları ile ilgili yapılabilecek tek yorum:
  baharatla beslenen bir toplum olduğudur. zira şu bir gerçektir ki, güneye indikçe baharat artar, baharat arttıkça malzeme uzar fln....

  bundan başka bu adamlar hızlıdır. bu kadar basit: hızlı!
  herşeyi hızlıca yaparlar; yemeği, yürümeyi, araba kullanmayı, işlerini hepsini felaket derecede hızlıca yapma istekleri var bu adamların. dolayısıyla daha çok bilgi-işlem departmanlarında görürüz bu arkadaşları. kafası hızlı çalışan, pratik yöntemleri tercih eden kişilerdir bunlar genellikle.

  ama hindistan'ın beşeri yapısı bu kadar genellemeyi yapmak için fazla büyük bir coğrafyayı kapsadığı için standart sapma oranı çok çok büyük bir genelleme olur.
  zira bu adamlarda mesela "singh" denen bir grup var, bu adamlar yıkanmaz ve vücutlarındaki hiçbir kılı kesmezler, kafalarında sarıkla gezerler ve hepsinin boyu uzundur.
  kumarlar vardır, geneli kısa boylu olmakla beraber iri yapılı olanlarına da baya rastlanabilir.
  racistan bölgesi vardır: buradan çıkan insanlarda orta seviyede boylu olup zayıflardır ve sesleri kısık çıkar, bağırma gibi bir adetleri yoktur.
  vs...

  sadece kuzeyinde bu kadar farklılık olan bu ülkenin geneli hakkında bir yorum yapmak yani neyse yazamadım boşver....
 • karizmatik erkeklerdir.
 • bengal kaplanı kadar vahşi, hindistan cevizi kadar tatlıdırlar... kavruk bronz tenleriyle hayalleri süslemektedir...
 • omegle'de çok var bunlardan.