şükela:  tümü | bugün
  • bir rock grubu.
    ilk albümlerini çıkarmışlar. albüm deyince insan bir merak ediyor ama 4 şarkılık albüm. albümcük.
    geri dön ve uyan artık şarkıları fena değil. beğenilesi.
    tarzları gelişmeye müsait gibi duruyor.
    başarılar dileyelim.
    son olarak; ankaralılar.
  • geri dön şarkısına klip çekmişler, çok da güzel olmuş beğendim. grupta ikiz kardeşlerin olması da athena'yı hatırlatıyor ama tarzları daha sert. başarılar diliyorum.
  • geri dön şarkısı ile keşfettiğim grup. ben beğendim tarzlarını.
  • ilk albümleri uyan artık ile rock piyasasına güzel bir giriş yapmışlardır. ankara çıkışlı 3 kişilik bir gruptur. albümlerinde dört şarkı bulunuyor.
    geri dön, uyan artık, kaç!, kalbimden ses yok

grubun iki gitaristi ikiz aynı zamanda. dağılım; bilgesu ünalan vokal/gitar, bengisu ünalan bas gitar/geri vokal ve burak cengiz davul şeklinde.

sağlam ve güçlü bir müzik yapıyorlar. uzun süredir bu tarz müzik az yapılıyordu türkiye'de. ilgi ile takip edeceğim. ekteki linkte grup tanıtımını görebilir, şarkılarını dinleyebilirsiniz.
  • genç ve başarılı arkadaşlar, güzel işler çıkarıyorlar.
    öncelikle rock'çı bi eleman değilim dinamiklerden pek anlamam, ama dinleyiciye rahatlaması için fırsat vermiyorlar, tansiyon çok yüksek. parçalara biraz sessizlik, dingilik serpiştirmek daha ilgi çekici gelebilir. ya da ben yaşlandım.*
  • başarılı bulduğun bir rock grubu. ilk albümlerini daha yeni dinleme fırsatı buldum. geri dön ve kalbimden ses yok isimli parçalarını başarılı buldum. hatta nasıl oldu bilmiyorum ama geri dön de biraz ogün sanlisoy dinliyormuş gibi hissettim.
    grup ankaralıymış. hatta ikizlerle aynı okuldaymışız. gazi üniversitesinde böyle şeyler görmek güzel. ilk fırsatta konser performanslarını görmeyi ümit ediyorum. yolu açık olsun.