şükela:  tümü | bugün
 • turkiye’nin icerigi en zengin hip-hop portali olma iddiasiyla calismalarina baslayan yeni bir internet sitesi.
  diger turkce rap portallarinin aksine dunyadaki hip-hop muzik haberlerini de icericinde barindiracak.
  sitede zengin turkce/yabanci hip-hop iceriginin yani sira genis bir graffiti arsivi bulunacak.

  simdiye kadar cikmis turkce rap albumlerinin tamaminin sozleri de sitede yer alacak.

  hiphoplife.net ekibi gorsel basinda da çok goreceksiniz. aylik muzik dergisi basatap ile is birligi icersinde olan hiphoplife ekibi roportajlari ve yazilari ile dergide yer alıcak.

  ulasabileceginiz internet adresi: http://www.hiphoplife.net/
 • tasarımıyla diğer rap sitelerinden çok farklı bir çizgi çizen, ekibiyle içerik açısından yelpazesini geniş tutan bir site.
 • dünyadan rap bölümünde underground hip hop sanatçılarına yer vererek beni benden almış hiphop sitesi.
 • hiphop sever kisilerin bas taci olabilecek yegane kaliteli turkce hiphop sitesi.
 • açıldığı günden beri dünyadan rap haberlerinin ağırlıklı olarak underground hip hop, experimental hip hop ve abstract hip hop tarzlarında olmasına rağmen, bilinçsiz türkçe rap dinleyicisinin ilgisini çekememiştir.çeşitliliğe açık olmayan, gerçek hiphop'un ne olduğundan haberi olmayan bir kitlenin gözünü açma çabasındadır.
 • türk hiphop aleminin en başarılı sitesi.fakat üyelerinin çoğu dosya indirmek için üye oluyor.site yöneticileri ve bazı kişiler hariç doğru düzgün foruma katılınılmıyor.uzun zamandır tasarım ve bazı özellikler gelicek denmişdi siteye fakat halen yok.kaliteli partiler yapmanız dileyiyle.
 • çoğu rap portallarının haberlerinin kaynağı olan site.
 • üye olmak için 'neden üye olmak istiyorsunuz?' gibi mantıklı bir soruya mantıklı cevap yazma kabiliyeti zorunluluğu bulunan site. özveriyle bir şeyler yazabilenleri üye yapmaktan kaçınmayan sitedir. bunları yapmasının nedeni insanları bürokrasiyle tanıştırmak değil, hali hazırda varolan kullanıcılarını rahatsız edecek yeni üyelerden korumaya çalışmasıdır. bunun yanısıra sadece bir şeyler almak isteyen değil, bir şeylerde verebilen üyeler edinmek isteyen (türkçe hiphop odaklı) bir sosyal topluluk sitesidir.

  ayrıca sitenin sahibi o u.l.a.ş. değildir. baş adminlerden ulaş'ı u.l.a.ş.'la karıştırmamak lazımdır. isimler patentli olmadığı için türkiye cumhuriyetinde isimler birden çok insan tarafından edilinip, nüfüs cüzdanlarında yazabiliyor + sitelerde kullanılabiliyor. sitenin tek bir sahibi yoktur ve asıl sahipleri kullancılarıdır.

  site'ye üye olmak için ekşisözlük'ten bile özel mesaj'la başvuru yapılabilitesi olan sitedir. lakin 'neden üye olmak istiyorsunuz?' sorusu gerçekten her daim önemlidir.
 • yokluğunda gerçekten boşluk hissettiriyormuş. neden sansürlendiğini bir türlü anlayamadım. sanırım rapin eleştirel bakışını kaldıramadılar. eleştiren her şeyi sansürlemek moda oldu son zamanlarda. hiphoplife'da son kurbanı oldu. allah sonumuzu hayır etsin..