• bazı mahluklar vardır içinin pisliği, kokuşmuşluğu dışına vurur. ha işte onlardan birisi de bu "hiphopotam" takma adında yazan kimse odur. bu mahluklar içindeki pisliği normal hayatta içinde tutup genelde gelip buraya da kusarlar. bu da benim onun hakkındaki tahminim olsun.

ıslah olması gerek. insanlık ve diğer canlılar için tehlike teşkil etmekte!
  • başlıkların altına entry sıçan şahıs.
  • sözlüğü instagramla karıştıran bir tip. bir konuyla ilgili fikir belirtecek bir bilgiye sahip olmadığı gibi, bunu anlatabilecek dil kabiliyetine de sahip değil. instagram yorumu yapıp, gönder'e basıyor. bir de biraz hevesli herhalde. her konuda yazmaya çalışması, kendini başarısızca kanıtlama çabası olarak biraz komik duruyor. aslında acıyorum da kendisine biliyor musunuz? kendisinin sahip olduğu özellikler bir insanın hayatını ciddi anlamda zorlaştıran şeyler. çevresindekilere daha çok acıyorum ama.

bir de kendisinin art arda girdiği, bir sürü entryi görünce aklıma şu şirin hipopotam geliyor: link oh, so cute. aynı kendisinin entryleri gibi.
  • adanalı sözlük yazarlarına cono diye hitap eden barzonun tekidir . engelle geç !
  • kendini gazlayıp gazlayıp durma evladım. sikine takan pek yok.
  • covid-19 hakkında yanlış bilgiler yayarak toplum sağlığına tehdit oluşturmaktadır.
  • entryleri buram buram akp burjuvazisi kokuyor. vergi kacirmak ve kacinmak arasinda farklari koyluler anlayamaz demis. ben aradaki farki soyleyeyim. yandas vergi kacirirsa kacinmis olur, muhalif kacinirsa kacirmis olur. oyle ufak tefek laf oyunlariyla cocuk kandiriyorsunuz sanki. vergi dedigin sey devletin ana gelir kaynagidir. sen burada bugun vergiden kendi tabirile kacinirsan o vergi senin gibi kacinamayan birine kaciverir. umarim bu laf oyunlarini bir gun maliyeye yapmak zorunda kalirsin da gorursun kacirmak demedim kacinmak dedimleri!
  • akp npc'si
  • aşı karşıtı yazar.

umarım halk sağlığı sorunlarına yol açamadan kendi sonunu kendisi bulabilir.

sevgiler :)
hesabın var mı? giriş yap