• çeşitli tasarımcı ve tasarım yapan ofisimsi mekanların ürünlerinin satıldığı tuhaf(pahalı) rakamlara satıldığı internet alışveriş sitesi.http://hipicon.com/
  • better by design sloganıyla özgün tasarımcıların işlerinin yer aldığı güzel alışveriş sitesi.

https://www.hipicon.com/

işin iyi tarafı dünyanın her tarafına gönderim yapıyorlarmış; sadece müşteri olarak değil tasarımcı olarak da hipicon'a başvurup işlerinizi dünyaya ulaştırabiliyormuşsunuz buna inanılmaz bayıldım. bunu yapan adamların türk olmasına ayrıca şaşırdım.

sitedeki çeşitlik ve markaların özenle seçilmiş olması da sitede sıkılmadan gezinmeyi sağlıyor. ben özellikle saatlerdeki tasarım çeşitliliğine bayıldım. gidip biraz daha sitede kaybolayım. *
  • fiyatları mudo'da 13500 liraya satılan sehpa ayarında olan hippi kelimesiyle tezat bir site. güzel tasarımlar olsa da ürünler ederinin 10 katı fiyatlara sahipler.
  • aliexpress'ten tanesi 10 dolara satılan saatleri bizim kerizlere 500 liradan özel tasarım diye geçirmeye çalışan şark kurnazlarının kurduğu site.
  • çok güzel tasarımlar var, ben de bazen bakınıyorum ancak "better by design" mottosuna bu paraları kimler veriyor, gercekten merak ediyorum.
  • ilk girdiğimde beni çok etkileyen site. ürünleri de çok beğendim. lakin o fiyatları görünce 'kimi sikiyosunuz lan' diye haykırasım geldi.
  • keriz silkeleyen alışveriş sitesi. biri demiş aliexpress'teki ürünleri kaskallıyolar 50 misline diye, doğru. 1500 liraya saat alacaksam gider tissot alırım lan, niye bunların adı sanı duyulmamış, bozulsa ne parçasını, ne desteğini bulacağım saatlerinden alayım... zaten öyle bir derdim yoksa gider zencinin tezgahından alırım bir garibanın karnı doyar. niye üç beş sivrizekayı zengin edeyim? tasarımmış, hasiktir ordan...
  • gerçekten çok hoş tasarımlara rağmen kol gibi fiyatlarıyla kendinden soğutan site.
  • bu sözde tasarım ürünler içeren site katılımcı tasarımcılardan %40 (yüzde kırk) komisyon alarak çalışmaktadır buna göre üretimi ve tasarımı yapan zavallı tasarım firmaları karın tokluğuna bu "kurnaz" heriflere çalışmaktadır.
    fiyatları değerlendirirken bilginiz olsun istedim.
  • tasarımlar güzel lakin fiyatlar aşırı pahalı. önemli olan tasarım mı gereksinim mi? bu sorulara verecek mantıklı yanıtlarınız varsa ve cebinizdeki para bu mantıklı yanıtları destekliyorsa tercih edilebilir.
hesabın var mı? giriş yap