• keriz silkeleyen alışveriş sitesi. biri demiş aliexpress'teki ürünleri kaskallıyolar 50 misline diye, doğru. 1500 liraya saat alacaksam gider tissot alırım lan, niye bunların adı sanı duyulmamış, bozulsa ne parçasını, ne desteğini bulacağım saatlerinden alayım... zaten öyle bir derdim yoksa gider zencinin tezgahından alırım bir garibanın karnı doyar. niye üç beş sivrizekayı zengin edeyim? tasarımmış, hasiktir ordan...
  • bu sözde tasarım ürünler içeren site katılımcı tasarımcılardan %40 (yüzde kırk) komisyon alarak çalışmaktadır buna göre üretimi ve tasarımı yapan zavallı tasarım firmaları karın tokluğuna bu "kurnaz" heriflere çalışmaktadır.
    fiyatları değerlendirirken bilginiz olsun istedim.
  • aliexpress'ten tanesi 10 dolara satılan saatleri bizim kerizlere 500 liradan özel tasarım diye geçirmeye çalışan şark kurnazlarının kurduğu site.
  • dünyanın en razalet sitesi. müşteri memnuniyeti sıfır. kabul ediyorum konseptleri gereği tasarım ürünler pahalı ama görsel anlamda şahane ürünleri sergileyip defolu kusurlu ürünleri yollayarak hizmet veren site.

bir sorundan bahsederek mail atıyorsun, sen yapmışsındır'a getiriyorlar lafı. lan peso! parasını alıp severek kullandığım bi ürünü niye boklayıp sana geri yollamaya çalışayım?!?!? rötuş yapılması gereken bir ürünü yollamışsın. bende diyorum ki bunu düzeltin. sorunsuzunu temin edin diyorsun "defo/kusur deeel" o diyor.
    ürün fincan hani...
    aynı ürün beymen gibi biraz da tasarım ürünler satan üstüne 100-200 daha koyan sitelerde de mevcut. oradan alınca kusurlu ürünü kaktırmayı denesin bakalım o sözde tasarımcılar.
    özel üretim diyorsan doğru düzgün üretip yolla. zaten dünyanın parasını cukkalıyorsunuz, bari vaad ettiğiniz ürünü yollayın.
    buradan beğenip bir bardak ya da çömlek alayım derseniz bereket tanrısı bile yollar bunlar...
    üstüne de satıcının sanat anlayışı der, komisyonunu alır kenara çekilirler.

hediyelik gömüleyim diyordum buraya ama benden ancak bereket tanrısının cosplay'ini alırlar.
  • ihtiyacı olanlar için duvar cevizi satılan site: görsel

nerelerde gezdim de böyle bir reklama maruz kaldım acaba?
  • bayılıyorum insanımızın hiçbir fikri olmadan her şeyi eleştirmesine.

hipicon, tasarımcıları bünyesinde toplayan bir pazaryeri. fiyatlara tasarımcının kendisi karar veriyor; gidin tasarımcının kendi websitesine, hipicon'daki fiyatlar ile aynı.
    bir ürünü çok yüksek fiyat çakmaya çalışanlar yine biziz yani, tasarımcıların kendisi.

pazaryeri mantığını bilmeyen arkadaşlar için de, hatalı ürün gönderen de yine tasarımcı, ben iade ettiğim ürünlerde de bir kere sorun yaşamadım markanın kendisi ile.

kurucusu, sahibi türk ya, gömün anasını satayım.

neyse, tasarım ürün meraklıları için şükela website.
  • çok güzel tasarımlar var, ben de bazen bakınıyorum ancak "better by design" mottosuna bu paraları kimler veriyor, gercekten merak ediyorum.
  • site genelinde uyguladığı indirimlere sadece ve sadece moccamaster ürünlerini dahil etmemesi üzüyor.
  • ilk girdiğimde beni çok etkileyen site. ürünleri de çok beğendim. lakin o fiyatları görünce 'kimi sikiyosunuz lan' diye haykırasım geldi.
  • taksim'de ki pasajlarda 1/10 fiyatına daha güzel ürünler bulunabilir.
hesabın var mı? giriş yap