şükela:  tümü | bugün
  • geçen haftalarda gittiğim, son derece memnun kaldığım, gümüldür/ izmir tarafında bulunan bir kamp alanı. fiyatları başta biraz yüksek gelmişti ama yine aynı bölgede bulunan kalemlik kamp alanını gördükten sonra buranın bu fiyatları sonuna kadar hak ettiğini düşünüyorum. fiyat ve ortamı merak edenler için sitelerinin linkini buraya koyayım: link
  • gayet güzel, temiz ve fiyatları diğer kamp alanlarına göre daha makul. mangal sadece sahilde yapılıyor ve çok küçük alan olduğu için çekinmeden masa paylaşabilirsiniz. günübirlik almıyorlar gecelik kişi başı 40tl + 19tl yer kirası giriş ücreti var.
  • eşim ile beraber gittiğim fiyat/performans anlamında harika bir yer. kamp yaparken en önem verdiğim şeylerden biri çadırların birbirlerine yakın olmaması ve buranın büyüklüğü sayesinde böyle bir durum yaşamıyorsunuz. görevliler de alanı doldurmakla uğraşmıyorlar çünkü içeride 3 aylık kalan daimi müşterileri de var. içeride pişirme alanları ve yıkama alanları bulunuyor. yanınızda ocak vs getirmediyseniz yemeklerinizi bu alanlarda ücretsiz bir şekilde pişirebiliyorsunuz. mangal alanları insanlar rahatsız olmasın diye plaj alanında yapılıyor. bu arada plajı ve suyu da gayet iyiydi. bir aksilik olmazsa her yıl gitmeyi düşünüyorum.
  • bayram öncesi kalabalık bir arkadaş grubuyla 6 gece geçirdiğimiz ücretli kamp tesisi, gümüldür yakınlarında bulunuyor, başka kamp alanlarını da tecrübe ettiğim için daha iyi bir ortam olduğunu söyleyebilirim, özellikle mangalın sadece plajda yakılıyor olması gayet güzel, kampa ilk girişler 20:00'da bitiyor, denize uzak yola yakın tarafları tercih ederseniz sakin oluyor bu alanda sincapları besleme şansını yakalayabilirsiniz (fındık, fıstık vb kaliteli ürün seviyorlar *) plaj yer yer kalın kumlu çoğunlukla çakıl taşlı, birçok kamp alanına göre fiyatı yüksek, bu sayede herkes tercih etmiyor.
  • iki yaşında kızımızla birlikte geldik, pandemi sürecindeyiz ve tuvaletlerde ne sabun var ne peçete, deniz aşırı dalgalı, ortak kullanım buzdolapları var ama buzdolabının dışı içinden daha soğuktur. sular şebeke suyu değil sanırım çay yapmak istedim resmen çamur gibi bişey oldu. bu sebeplerle erken ayrılmak istedik ücret iadesi yapmıyoruz dediler. bir daha gelmeyi düşünmüyorum, sizde gelecekseniz her gün tek gecelik ücret ödeyin mağdur olmayın.