şükela:  tümü | bugün
  • ekolojik tarım ürünleri kullanan, mamalarını probiyotik kültürlerle zenginleştiren oldukça güvenilir alman mama üreticisi. kurucusu klaus hipp reklamlarından sonra çıkar, "söylenenlerin adımla arkasındayım" diye garanti verir, "bozuk çıkarsa, bebenize zarar verirse işte burdayım, sorumluluğu üzerime alıyorum" demeye getirir.
  • bir hiper markette bu markanın bir satış görevlisiyle karşılaştım ve olaylar gelişti :

yasoyasoyaso:yyy satış görevlisi :sg

sg:buyrun daha önce hiç denediniz mi ?
    yyy: yok teşekkürler ben sadece merak ettiğim için baktım öyle.
    sg:ama sebze karışımlı mamalarımız da var, denemek ister misiniz,hangi mamaları tercih ediyorsunuz ?
    yyy: yok teşekkürler ilgilenmiyorum ben.
    sg: ama hede hödölü başka bir mamamız daha var denemek ister misiniz ?
    yyy: hayır istemiyorum çünkü benim bunları yedirebileceğim bir bebeğim yok ! (kadın buna karşılık yiğeniniz vardır falan filan dese birşey demeyecektim de)
    sg: olsun canım hep bebekler mi yiyecek, bizim de ihtiyacımız var böyle şeylere aslında.
    yyy: hö? iyi günler.
  • mamalarının üzerinde
    "hiçbir mama anne sütü'nün yerini tutamaz, mecbur kalmadıkça mama kullanmaktan kaçınınız"
    benzeri ifadeler olan marka

lan ben mi çok paranoyak oldum, bunlar mı bi hoş?

sevdim len sizi samimiyseniz.
  • meyve pürelerine yakında bağımlı olacağım marka. güvenilir ve lezzetli, oğlumun bitti diye ağladığı tek mama. :)
  • bebekler için organik elmalı sütlaç üreten firma.

bebeğin yemek arası ve sonrasındaki tatlı ihtiyacını karşılayan ve gluten içermeyen bir üründür.
  • piyasada süt içermeyen mama üretmiş yegane bebek maması firması. oğlumun süte alerjisi var diye içinde süt olan hiç bir mama veremiyorduk. tam ümidimi kesmişken rastladım sütsüz pirinçli, ve sütsüz yulaflı mamasına...
  • bütün bebek mamaları talep eden annelere ürünlerinden numune gönderirken hipp ısrarla bu numune gönderme işinden kaçmaktadır. facebook grubundaki şikayetlere bakılırsa sitesine üye olan hiçbir anneye nmune yollamamış. e 1 kavanoz mamayı 20 liraya satmayı biliyorsun hipp cim, diğer mamaların 3 katı fiyat veriyorsun da, ben niye denemeden o paraları bayılayım senin ürünlerine? ya sevmezse oğlum tadını? bu nasıl iştir ki?
  • organik olmasi sebebiyle yari$a 29384 adim onde ba$layan mama firmasi.
    mamalarinin tadi harika. bebeye her gun yedirmenizi tavsiye etmem.
    tatli bir damak tadi olu$turdugu icin sebze corbasi ve kahvaltiyi yedirme guclugu cikarabiliyor. en guzeli arada bir vermek.
  • dışarıda zor zamanlarda, bebek aç kalmasın diye sığındığım marka... erikli, karaorman meyveli püreleri tatlı sevmeyen bebeler için iyi bi alternatif mayhoş tadı ile... ha yine de zorda kalınmadığı sürece bebeklere doğal olan gıdalar vermek taraftarı bir anneyim...