şükela:  tümü | bugün
 • paket satıp size aylık kazanç vaat eden network oluşumlarından biri daha. bakalım bu sefer kimlerin canı yanacak :)
 • kendilerini kısa zamanda takip etmeme rağmen hayret içinde kaldığım oluşum.

  ortada sallamasyon hayali bir coin adıda turcoin ile millete para yatırtılan ve dolandıran bir sistem....

  millet para yatırırken "bak reis bile bizden bahsediyor" diyerek millete tayyibin türkiye kripto para sektörüne egilmeli sözünü dinleten. ve reis arkamısda diyerek milletin güvenini kazanmayı amaçlayan

  devamlı bddk onayı olduğunun altını çizen. ama kesinlikle bddk onayı olmayan.

  devamlı üye bulanların mercedes kazandığını anlatıp görüntüleri paylaşan.
  devamlı üye kazançlarını anlatan ama üyenin kazançının alttaki üyenin yatırdıgı paradan geldigini söylemeyen.

  nerwork diye titan saadet zinciri gibi zincir halkaları oluşturup götlerinden isim takan ve biz network calışıyoruz diye milleti kandıran. aslında saadet zincirlerine halka ekleyip her gelen yatırımcıdan para kazanan.

  devamlı toplantılar düzenleyip. aha şunada mercedes verdik hadi sizde alın.
  bunada mercedes verdik hadi sizde alın diye yeni buldukları üyeleri toplantılara götüren.

  güya yıllık karları 5 milyar dolar olan bir şirket ama teknikleri en azından 1500 lira yatır sende bu kardan uzak kalma diyerek o yatırtılan 1500 den nekadar kazanacagından bahsetmeyen üyelerin sistemi.

  sp ip id idp gibi her gelenin hangi safhada olduğunu gösteren kodlamaları var üye buldukca yükseliyorsunun. haaa üye bulamazsanız... bi sikim yok size ozaman.

  birde unutmadan turcoin aslında çok önemli imiş bitcoin altınsa turcoin zümrüt yakutmuş turcoin olmasa coin piyasası çökebilirmiş diye anlatılan. yalan üstüne yalan katılan titan saadet zinciri..... pardon hipper network zinciri....
 • batmak (ya da patlamak) için çiftlik bank kadar meşhur olmayı bekleyen oluşum. eğer daha iyi tanıtımla o seviyelere gelebilseydi şu an ortakları yurt dışında mehmet aydın'la konken oynuyor olacaktı. biraz daha bekleyeceğiz anlaşılan.

  edit: "bekleyeceğiz" ifadesi yanlış anlarımış sanırım. dört gözle bu ve benzerlerinin patlamasını bekliyor değiliz. görünen köy kılavuz istemez, önünde sonunda olacak olan şey belli. sadece vaktini bilemiyoruz.
  patlamalıdır, patlasındır, çünkü bu ülkenin boş beleş şeylere değil gerçek ekonomik değerlere ihtiyacı vardır. yeterince yozlaşmış olan toplumu daha da ahlaksızlaştırmak kimseye bir şey kazandırmaz, kaybettirir!
 • yakınlarda patlayacak yeni titan oluşumu, turcoin falan diyip insanlari dolandiriyor ama daha 6-7ayı var patlamak için .
  edit: 6 ay bile olmadan patlamiş.
 • an itibariyle patlamıştır.
  ulan ne apt.... neyse.
  haber
 • patlamış. maşallah memlekette hıyarımız hiç bitmiyor.

  http://www.hurriyet.com.tr/…ik-titan-coktu-40870041
 • sabah sabah haberleri okurken patladığını öğrendiğim saadet zinciri. memlekette keriz bitmiyor maşallah. beter olun amk.
 • fb uzerinden surekli reklamini yapan gerizekali bir arkadasim vardi gideyim suratina iseyerek assagilayayim
 • " paylaştığı banka dekontlarına göre sisteme 560 bin lira para yatırdığı anlaşılan h. b. (38) “bir süre önce, yaptığım ticaret nedeni ile battım. daha sonra bu sistemi duydum. biraz araştırdım. daha önceki zararımı karşılamak için bu işe girmeye karar verdim. ailemin, kardeşlerimin de parasını alarak bu işe girdim. ancak şimdi perişan olmuş durumdayım. ne yapacağımı bilemiyorum. girdiğime pişman olmuş durumdayım” dedi."

  beter ol amk aptalı.
  borsada parayı kaybeden adama kızamam da bunlara acıyan da aptaldır.