şükela:  tümü | bugün
  • ks. hurd of interfaces representing depth.. (bkz: hurd)
  • ayni zamanda norvecce'de "kralin adamlari" anlamina gelen bir kelimeymi$..
  • norvecin electronica grubu. su ana kadar sadece single lari ile dinlenebilen ama 14 eylulde cikacak moving on albumleri ile "bakalim nasilllarmis" sorularina cevap verecek dinlenilesi grup. ilk single icin (bkz: keep your hird)
  • grubun keep you kimi adında tam chillout haliyeti ruhiyelik bir parçası vardır,,its allright,,
  • les ottoman dj set performansında muzigini kimse anlayamadıgı ve dinlemedigi için saat 5 ten sonra sadece kendi arkadaslarına calar bir sekilde kendini bulan muzisyendir. istanbula bir daha gelip gelmeyecegi süphelidir...
  • getting closer sarkilarini bole tutup gozlerinden opmek, sonra gotume sokmak istiyorum be sozluk.
  • 2004 yilinda cikardigi ilk ve tek albumu olan moving on ile tanidigim chill-out muzik icra eden sahis.sanirsam 2008 yilinin yaziydi ilk dinlemeye basladigimda.keep you kimi ve getting closer sarkilariyla beni benden almisti zamaninda. bugun arsivimi karistirirken denk geldim ve dinlemeye basladim tekrardan.beni dinlemeye basladigim o yaz ayina goturdu.sakin bir yaz aksami, hafif bir esinti ve bir icki.

you got to dance closer to the ones that you love