şükela:  tümü | bugün
 • yayın izlerken gördüğüm bir şeyi paylaştığım için başlatılmış kampanya. kötü niyetle bir şey yapmadım, oldu da bir şekilde gözlerim ya da kulaklarım beni yanılttıysa bağışlasın herkes ancak ben izleyip başka birinden "böyle böyle bir haber geldi şimdi, allah rahmet eylesin" diye gördüğüm ve duyduğum şeyi paylaştım. diyorum ya, basiretim bağlandıysa ve yanlış anladımsa affola.

  şu ekran görüntülerini de iliştireyim, yayında doğru ya da yanlış duyar duymaz atlayıp paylaştığım düşünülmesin artık.

  https://i.hizliresim.com/sf6mlv.jpg
  https://i.hizliresim.com/uu23xa.jpg

  (ben paylaştığım sırada saat 00:30'u geçiyordu.)
 • izlediğin kaydı bulamazsan kelleni isteyen milyonlarca cahil sözlükte hazır bekliyor. ne iğrenç yer oldu lan burası.
 • arkadaşlar kusura bakmayın ama sizin amınıza koyayım...

  bir kişiyi gördüğünüz en ufak bir hatasında neden kurban etmek istiyorsunuz? bir durun... düşünün... anlamaya çalışın, soruşturun. kendi hastalıklı ve ezik ruhunuzu internet aleminde düşen bir kişiyi linç ederek tatmin etmeye çalışmayın.

  ben de kızdım yazara, fakat nickaltıma girdiğim entry'ye bir bakın;

  #107640682

  biraz sakin...
 • instagram' da denk geldim diyerek, emin olmadan bir kaç fav için böyle bir entry girmenin bence savunulacak bir tarafı yok. bahsettiği canlı yayında böyle bir olay yaşanmışsa bile bu ancak ve ancak hafifletici sebep olur. yok mevzu bahis yayında böyle bir olay yaşanmadıysa katıldığım kampanyadır.
 • kendini aklama çabası yazıp da sildiği entry’deki düşüncesizliğini ve kalitesizliğini çok iyi açıklıyor. instagram’da görmüş de buraya yazmış, buraya yazmaktan çok daha kolay bir şey olan bu bilgiyi teyit etme çabasına girmemiş bile bu şahıs. bir de kanıt olarak kim olduğu bilinmeyen hesapların tweetlerini koymuş buraya. allah akıl versin kendisinin buna çok ihtiyacı var.