şükela:  tümü | bugün
 • kripto paralar hakkında muazzam doğru yorumları olan, bu yorumları çok bilmişlik yapmadan, karşısındakini küçük görmeden anlatan ve güven veren bir arkadaş. yardımsever, pozitif, kaprissiz. bitcointalk forum, twitter, telegram gibi mecralarda yorumlarını sürdürüyor.

  btctalk: https://bitcointalk.org/…p?action=profile;u=1080356

  twitter: https://twitter.com/hirozakifaraday
 • 21 yaşında bazen söven yeri geldiğinde özür dileyen kriptoparacı arkadaş.
 • sayesinde pundi x aldığım hacıkulle. kendisinin ipbc hakkında yorum yapmasını bekliyorum.
 • kardesim yasinda olmasina ragmen kripto para borsasina cok erken girecek kadar vizyonlu bir x10'lik ico avcisi :)adamin vizyonu zaten hayatini devam ettirebilecek para kazanip dunyayi gezmek istemesinden belli. yasitlari ayni parayi kazansa coktan sahibinden'de lambo kovaliyordu :) umarim hayalini gerceklestirir en kisa zamanda
 • kendisini birkaç ay önce twitterda denk gelmiştim. ico yatırımları konusunda oldukça büyük bir vizyona sahip olmasının yanı sıra görüşleri açısından oldukça entelektüel bir yapıda olduğunu söylemeliyim. bu konuda kendisinin sanata düşkünlüğünü göz ardı edemiyorum. aynı zamanda pundix gibi bir tokenı kendisi sayesinde buldum. kendi araştırmalarımla da yatırım yapmaya karar verdim. sayesinde 1 hafta sonra portföyüm x5 yapmıştı. nice yeni projelere hirozaki, buradan sana selam olsun.
 • yaklaşık bir senedir kendisini takip ederim. unify, wtc, mth bunların hepsinde bana öncülük etmiştir. bu işi severek, karşılıksız yaptığı çok belli olan, şu aralarda da telegram grubunu çok boşlayan, twitterda insanlara yardım etmeye başlayan güzel kardeşimizdir kendisi.
 • siyasi görüşümüz gram uyuşmasa da, bazı twitleri kıl etse de yine de takip etmekten hoştunumdur kendisini. bu dünyada bir tek ben yaşamıyorum ve her görüş benim için hakaret olmadığı sürece fikir içerdiği için değerlidir. egosu yoktur ya da çok azdır, idealine ciddiyetle sarılan araştırmacı ruhlu bir insandır. kendisinin önerileri ve araştırmaları nokta atışıdır. diğer kripto fenocuklarına ders olarak gösterilmelidir.
 • bilgileri sebebiyle tebrik edilesi cips sever güzel insan.
 • kibir abideliği değil, genç yaşında koca adamlara abilik yapıyor. pundi x'den bas bas bağırarak çok insana kazandırdı.

  quarkchain’in whitepaperını türkçe’ye çevirirek hem insanların kendi araştırmalarını yapması için kaynak yarattı, hem de ayı sezonunda icodan 25x kazandırdı.

  https://twitter.com/…status/996052316578107392?s=19

  wall street akıllı olsun.