şükela:  tümü | bugün
  • 21 yaşında bazen söven yeri geldiğinde özür dileyen kriptoparacı arkadaş.
  • sayesinde pundi x aldığım hacıkulle. kendisinin ipbc hakkında yorum yapmasını bekliyorum.
  • kendisini birkaç ay önce twitterda denk gelmiştim. ico yatırımları konusunda oldukça büyük bir vizyona sahip olmasının yanı sıra görüşleri açısından oldukça entelektüel bir yapıda olduğunu söylemeliyim. bu konuda kendisinin sanata düşkünlüğünü göz ardı edemiyorum. aynı zamanda pundix gibi bir tokenı kendisi sayesinde buldum. kendi araştırmalarımla da yatırım yapmaya karar verdim. sayesinde 1 hafta sonra portföyüm x5 yapmıştı. nice yeni projelere hirozaki, buradan sana selam olsun.
  • son twitlerinden sonra aldığımız arn kısa isimli coin sonrası zarar etmişliğim vardır. 5 mayısa kadar bekleyin dedi bekliyoruz. yükselmezse hirozakiye burdan selam olsun.
  • yaklaşık bir senedir kendisini takip ederim. unify, wtc, mth bunların hepsinde bana öncülük etmiştir. bu işi severek, karşılıksız yaptığı çok belli olan, şu aralarda da telegram grubunu çok boşlayan, twitterda insanlara yardım etmeye başlayan güzel kardeşimizdir kendisi.
  • siyasi görüşümüz gram uyuşmasa da, bazı twitleri kıl etse de yine de takip etmekten hoştunumdur kendisini. bu dünyada bir tek ben yaşamıyorum ve her görüş benim için hakaret olmadığı sürece fikir içerdiği için değerlidir. egosu yoktur ya da çok azdır, idealine ciddiyetle sarılan araştırmacı ruhlu bir insandır. kendisinin önerileri ve araştırmaları nokta atışıdır. diğer kripto fenocuklarına ders olarak gösterilmelidir.
  • pundix sayesinde tanışmış olduğum kripto konusunda gayet bilgili bir arkadaş.
    hatta hades'in pundi ile ilgili yapmış olduğu scam yorumuna güzel kapak yapmıştır.
  • uzun zamandır ortalıktan kaybolup yeniden arz-ı endam eyleyen kripto taciri. geçmiş olsun diyerekten selamı çakalım buradan.
  • iki gözümün çiçeği ahdjagjajshs

crypto piyasasının en çok kazandıran coinlerini bulmada özgün yetenekleri var bu adamın.

ayrıca bana kokoreç sözü var. sözünü tutmazsa pis ifşa ederim hsjddjjshsajs.
  • twitter sayfasında hotbit kayıt linkini paylaşırken hiç vakit kaybetmeden üyeliğimi aldım ve pusuda beklemeye başladım. flood şeklinde yayınladığı htb (bkz: htb token) adlı coini inceledim ve kademeli olarak almaya karar verdim. geçen yılki verge vurgunumdan sonra bana bu kadar umut ve keyif veren coine denk gelememiştim. sayesinde 2018 cryptocurrency yaz dönemini mutlu geçiriyorum. her zamanki gibi yatırım tavsiyesi değildir.